menway - porady

Artykuły - Porady (9)

 • ​Jak się nie ubierać na wesele? Edycja męska z Mr. Vintage

  ​Jak się nie ubierać na wesele? Edycja męska z Mr. Vintage

  Wielu panów ma problem z tym, co na siebie założyć, gdy zbliża się wesele. Ostatecznie podejmują nie najlepsze decyzje. - W Polsce najczęstszym błędem, szczególnie w sezonie letnim, jest koszula z krótkim rękawem, założona z krawatem lub muchą. Według zasad męskiej elegancji koszula z krótkim rękawem w zasadzie nie powinna istnieć - mówi Michał Kędziora, znany w blogosferze jako Mr. Vintage. Radzi, czego nie zakładać na wesele, jacy politycy mogą służyć za inspirację, jeśli chodzi o styl, którym brakuje nieco do ideału i komentuje, czy Donald Tusk dobrze dobiera buty, a Andrzej Duda marynarki.
 • Ratunku, moja żona jest w ciąży!

  Ratunku, moja żona jest w ciąży!

  Niezależnie od tego, czy ciąża partnerki była planowana, czy przydarzyła wam się wpadka, wiadomość o pojawieniu się nowego członka rodziny zawsze wzbudza silne emocje. Niektórzy z nas nie posiadają się z radości, inni nie mogą spać ze stresu. Niezależnie od tego, jak zareagujemy na tę wiadomość, zawsze w głowie pojawia się mnóstwo pytań. Jak właściwie się zachować, by okazać żonie odpowiednie wsparcie?
 • Co zrobić, by nie chciała wyjść z twojej sypialni?

  Co zrobić, by nie chciała wyjść z twojej sypialni?

  Istnieje wiele czynników, przez które kobietom może odechcieć się uprawiać seks. Nie wszystkie zależą wyłącznie od ciebie. Możesz być zdziwiony jak ważne jest miejsce, w którym chcecie się kochać!
 • Proste triki, które załatwią ci drugą randkę

  Proste triki, które załatwią ci drugą randkę

  Umówić się na pierwszą randkę jest najtrudniej? Wcale nie! Prawdziwą sztuką jest dostać zaproszenie na drugą. Mamy w zanadrzu sztuczki, które wam to zagwarantują.
 • Męskie problemy seksualne. Jak sobie z nimi radzić?

  Męskie problemy seksualne. Jak sobie z nimi radzić?

  Jesteś mężczyzną? Masz problem z seksem? Być może tu znajdziesz jakąś wskazówkę do jego rozwiązania! Zapraszamy do przeczytania zapisu czata z Magdaleną Tyrałą, ekspertem ds. seksuologicznych w INTERIA.PL, która była gościem CZATerii!
 • Jesteś mężczyzną? Masz problem z seksem? Porozmawiaj o nim!

  Jesteś mężczyzną? Masz problem z seksem? Porozmawiaj o nim!

  19 lipca (w przyszły czwartek) o godzinie 18.00 gościem CZATerii będzie Magdalena Tyrała, ekspert ds. seksuologicznych, z którą możesz porozmawiać o swoich problemach seksualnych. Zapraszamy!
 • Jak wybrać odpowiednią koszulę?

  Jak wybrać odpowiednią koszulę?

  Nie wiesz, na co zwrócić uwagę przy zakupie koszuli, a chcesz świetnie w niej wyglądać? Przeczytaj koniecznie!
 • Przykazania udanego seksu w stałym związku

  Przykazania udanego seksu w stałym związku

  Prezentujemy kilka zasad, których zrozumienie pomoże ci zbudować silną wieź erotyczną z partnerką, z którą tworzysz stały związek. Sprawdź koniecznie!
 • Porady dla młodych ojców

  Porady dla młodych ojców

  "Poczytaj mi mamo" - pod taką nazwą wychodziły kiedyś w Polsce książeczki dla dzieci. W Wielkiej Brytanii wyszła natomiast broszura, którą można by zatytułować: "Poczytaj sobie tato", z poradami dla niedoświadczonych ojców.