Porady na zdrady

Artykuły - Porady na zdrady (13)

 • Blisko 150 tysięcy Polaków zainteresowanych zdradami

  Blisko 150 tysięcy Polaków zainteresowanych zdradami

  Nowa komedia Ryszarda Zatorskiego "Porady na zdrady" przyciągnęła tłumy widzów. Po pierwszym weekendzie grania w kinach odnotowała frekwencję na poziomie 144 tysięcy osób i uplasowała się na pierwszym miejscu rodzimego box office.
 • "Porady na zdrady" [recenzja]: Aż po grób

  "Porady na zdrady" [recenzja]: Aż po grób

  Gdybyśmy mieli wskazać czołowego reprezentanta polskiej szkoły komedii romantycznych, wybór byłby oczywisty. Ryszard Zatorski, twórca takich "klasyków gatunku", jak "Dlaczego nie!", "Tylko mnie kochaj" i "Nigdy w życiu!", nowym filmem - "Porady na zdrady" ponownie o sobie przypomina. I niczym szczególnym nie zaskakuje: w jego świecie, mimo upływu lat, jest wciąż tak samo banalnie, zbędnie i bez charakteru.
 • "Porady na zdrady": Gwiazdy o filmie

  "Porady na zdrady": Gwiazdy o filmie

  Już 24 lutego w polskich kinach zagości najnowsza komedia mistrza gatunku - Ryszarda Zatorskiego, pod tytułem "Porady na zdrady". Gwiazdy występujące w filmie opowiadają, dlaczego trzeba go zobaczyć.
 • Ania Dąbrowska ma "Dreszcze" ("Porady na zdrady")

  Ania Dąbrowska ma "Dreszcze" ("Porady na zdrady")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Porady na zdrady (Dreszcze)" zapowiadający nową komedię romantyczną Ryszarda Zatorskiego - "Porady na zdrady".
 • Teledysk Ani Dąbrowskiej do komedii "Porady na zdrady"

  Teledysk Ani Dąbrowskiej do komedii "Porady na zdrady"

  W sieci pojawił się wyczekiwany teledysk Ani Dąbrowskiej do piosenki "Porady na zdrady (Dreszcze)" promującej nową komedię Ryszarda Zatorskiego - twórcy hitów "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie!" i "Dzień dobry, kocham Cię!".
 • "Porady na zdrady": Jest pierwszy zwiastun

  "Porady na zdrady": Jest pierwszy zwiastun

  Pojawił się pierwszy zwiastun nowej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego "Porady na zdrady". Produkcja trafi na ekrany kin 24 lutego 2017.
 • "Porady na zdrady": Nowa data premiery

  "Porady na zdrady": Nowa data premiery

  "Porady na zdrady" - nowa komedia romantyczna Ryszarda Zatorskiego, ma nową datę premiery. Film wejdzie do kin 24 lutego 2017 roku (pierwotnie miał w nich zadebiutować za dwa tygodnie - 2 listopada.).
 • Olga Borys szaloną seksoholiczką

  Olga Borys szaloną seksoholiczką

  W nowej komedii romantycznej "Porady na zdrady", która wejdzie do kin w listopadzie, zobaczymy m.in. Olgę Borys. Aktorka odgrywa rolę temperamentnej Sylwii, która z upodobaniem zaprasza kolejnych mężczyzn do swojej alkowy.
 • Pierwsza komedia romantyczna Weroniki Rosati

  Pierwsza komedia romantyczna Weroniki Rosati

  Letnie miesiące Weronika Rosati spędza na planie nowego filmu Ryszarda Zatorskiego. Jest to pierwsza w jej dotychczasowej karierze aktorskiej polska komedia romantyczna. Gwiazda twierdzi, że doskonale się bawi, głównie dzięki fantastycznym kolegom z planu: Mikołajowi Roznerskiemu, Annie Dereszowskiej i Magdalenie Lamparskiej.
 • Anna Dereszowska: Praca od końca

  Anna Dereszowska: Praca od końca

  Jedną z gwiazd komedii romantycznej "Porady na zdrady", która trafi do kin w listopadzie jest Anna Dereszowska. Aktorka pojawiła się na planie, gdy ekipa była już w ferworze pracy. Zdjęcia rozpoczęła od finałowej sceny.

Filmy - Porady na zdrady (3)