poradnik

Artykuły - Poradnik (210)

Filmy - Poradnik (200)

 • Jak zrobić fryzurę i makijaż w stylu boho?

  Styl boho to jeden z najpopularniejszych stylów, który już od dekady jest modny każdego lata! To nie tylko sukienki w kwiaty, frędzle i interesujące wzornictwo, to też delikatny, dziewczęcy makijaż, idealnie podkreślający naturalne walory naszych twarzy, a także klasyczne, lekkie, niezbyt mocno stylizowane fryzury, często ubarwione ledwie delikatnymi ozdobami. Jak zrobić fryzurę i makijaż w stylu boho? Zobaczcie nasz poradnik - to dziecinnie proste!
 • Doskonały sposób na wiosenny makijaż

  Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku - chyba każdemu z nas polepsza się wtedy humor, wszyscy jesteśmy pozytywnie nastrojeni do świata, a do naszych szaf wracają lżejsze, zwiewne ubrania. Odmiana dokonuje się nie tylko w szafie, ale również na naszych twarzach - jeśli szukacie sposobu na lekki, odświeżający makijaż na wiosnę, zobaczcie nasz poradnik - zrobicie go w kilka chwil, a efekt będzie przepiękny!
 • Czyszczenie rozmazanego tuszu - jak zrobić to dobrze?

  Rozmazany tusz do rzęs to zmora każdej kobiety - każdej z nas zdarza się od czasu do czasu, że tusz spłynie, niekiedy też same pobrudzimy nim delikatną skórę wokół oka. Jak więc wyczyścić plamki tuszu, by jednocześnie nie zniszczyć całego makijażu? To banalnie proste, jednak trzeba być bardzo ostrożnym! Zobaczcie nasz poradnik, jak szybko wyczyścić rozmazany tusz!
 • Jak przykleić sztuczne rzęsy? Poradnik krok po kroku

  Sztuczne rzęsy to prosty sposób na wydłużenie i zagęszczenie naturalnych rzęs - niestety nie każdą z nas natura wyposażyła w piękne, gęste rzęsy, które zawsze przyciągały wzrok i podkreślały piękno naszych oczu. Sztuczne rzęsy są chwilowym ratunkiem, zwłaszcza wtedy, gdy znajdujemy się w awaryjnej sytuacji. Niestety u profesjonalnej kosmetyczki taki zabieg kosztuje fortunę, a przecież można samodzielnie zrobić to w domu! Zobaczcie nasz poradnik, jak krok po kroku przykleić sztuczne rzęsy - to dziecinnie proste!