porada

Artykuły - Porada (24)

Filmy - Porada (12)

 • Jak odświeżyć czerstwy chleb?

  Pieczywo, które kupujemy w sklepach, zwłaszcza to, które wypiekane jest z mrożonego ciasta, szybko wysycha. Zdarza się, że niedbale opakujemy pozostałą resztę i po kilku, kilkunastu godzinach chleb staje się jak głaz. Jeśli chcecie dłużej cieszyć się miękkim chlebem i nie chcecie marnować żywności, spróbujcie odświeżyć pieczywo według naszego sposobu. To naprawdę działa!
 • Jak skutecznie uporać się z długim kablem?

  Długi kabel może nie tylko przeszkadzać w odbiorze wizualnym, ale może być też niebezpieczny - ileż to razy ktoś z nas potknął się na rozciągniętym, splątanym kablu, który jakby tylko czekał, aż o niech zahaczymy! By uniknąć takich sytuacji i raz na zawsze opanować długi kabel, warto skorzystać z naszego sposobu - to naprawdę proste!
 • Wygładzający balsam do ciała

  Skóra potrzebuje bezustannego nawilżenia - inaczej staje się chropowata i rogowacieje. Świetnym sposobem jest codzienne używanie balsamu, który wygładzi wszelkie niedoskonałości na naszym ciele. Nie trzeba jednak używać drogich balsamów ze sklepu i drogerii - domowym sposobem możecie zrobić wygładzający balsam, który jest równie skuteczny! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Jak ochronić skórki przed lakierem? Banalny sposób

  Malowanie paznokci nieubłaganie wiąże się z brudzeniem skórek wokół paznokcia lakierem, które właśnie użyłyśmy. Po wyschnięciu płytki zawsze czeka nas żmudne usuwanie resztek lakieru ze skóry palców, co nie jest zupełnie przyjemne, a na dodatek - może pozostawić nieestetyczne ślady. Jak ochraniać skórki przed lakierem? Poznajcie nasz banalny trik - już nigdy nie zrobicie tego inaczej!