pora karmienia

Filmy - Pora karmienia (10)

 • Małe kózki nawołują mamę. Czas na obiad!

  Porę karmienia na pewnej farmie w Maine cieżko przegapić. 61 niedawno urodzonych kózek spędza noce z dala od swoich mam, a rano z całych sił wydają dźwięki domagając się od nich śniadania. Posłuchajcie sami!
 • Pora karmienia osieroconych kangurów. Urocze?

  W schronisku dla dzikich zwierząt przyszła pora na karmienie osieroconych kangurów. Zwierzaki były bardzo głodne i szybko zabrały się za pałaszowanie. Czy nie wygląda to uroczo? (STORYFUL/x-news)
 • Jak jedzą krokodyle? Groźne gady w zwolnionym tempie

  Odwiedzający Darwin's Crocosaurus Cove mogą karmić krokodyle przy pomocy wędki. To niesamowite wideo przedstawia w zwolnionym tempie gada wyskakującego z wody w celu schwytania pożywienia. Park krokodyli w Terytorium Północnym Australii jest turystyczną atrakcją. Goście mogą oglądać gady, a nawet pływać łodzią wśród niebezpiecznych zwierząt. (STORYFUL/x-news)
 • Pora karmienia osieroconego wombata

  Mały wombat wychowuje się w ośrodku adopcyjnym - Sleepy Burrows Wombat Sanctuary. Zwierzak został osierocony - jego matkę przejechał samochód. Pracownicy zapewniają mu należytą opiekę po tym traumatycznym doświadczeniu. Maluszek dostał imię Mullen i zaprzyjaźnił się już z ludźmi. Trzeba też przyznać, że apetyt mu dopisuje. (STORYFUL/x-news)