popisy

Artykuły - Popisy (20)

 • Przełomu w snowboardingu

  Przełomu w snowboardingu

  Osiemnastu czołowych snowboardzistów świata postanowiło dokonać przełomu w swojej dyscyplinie sportu. W ramach projektu Red Bull Supernatural, zawody w slopestyle'u po raz pierwszy rozegrano całkowicie na naturalnych przeszkodach!
 • Tyszkiewicz kibicowała Górniak

  Tyszkiewicz kibicowała Górniak

  Od sześciu lat Beata Tyszkiewicz ocenia taneczne popisy polskich gwiazd, ale nie czuje się znudzona, bo według niej każda edycja miała swoje niespodzianki.
 • Taniec w trzecim wymiarze

  Taniec w trzecim wymiarze

  Już w piątek, 6 lipca, na polskich ekranach zadebiutuje trzecia część popularnej serii "Step Up". Tym razem fani będą mogli zobaczyć taneczne popisy w 3D.
 • Voo Voo i Raz Dwa Trzy: "Popisy i występki"

  Voo Voo i Raz Dwa Trzy: "Popisy i występki"

  Jeżeli ktoś, tak jak ja, spodziewał się gości (bo przecież Fisz i Emade, Maleńczuk, Edyta Bartosiewicz, Anna Maria Jopek, Wojciech Młynarski i inni związani z różnymi projektami artystycznymi obu zespołów), ckliwych duetów i urodzinowych laurek - pewnie się rozczarował. Albo pozytywnie zaskoczył nowymi interpretacjami znanych piosenek.
 • 188 km/h na jednym kole!

  188 km/h na jednym kole!

  1000 zł mandatu i 16 punktów karnych, to cena jaką musi zapłacić za swoje wyczyny motocyklista, zatrzymany przez gorzowska policję. Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził w mieście z prędkością 188 km/h.
 • Kaskaderskie popisy Angeliny Jolie

  Kaskaderskie popisy Angeliny Jolie

  Chodząca po gzymsie 12-piętrowego budynku i asekurowana przy pomocy liny. W najnowszym filmie akcji "Salt" Angelina Jolie wykonuje wiele kaskaderskich scen osobiście. Jak przyznaje, ma całkowite zaufanie do ekipy odpowiadającej za jej bezpieczeństwo i dzięki temu może skupić się na graniu.
 • Strzeleckie popisy w Ottawie! Senators - Predators 5:6

  Strzeleckie popisy w Ottawie! Senators - Predators 5:6

  Jedenaście bramek obejrzało 18 970 widzów w Ottawie, gdzie miejscowi Senators przegrali po dogrywce w meczu hokejowej ligi NHL, z Nashville Predators 5:6. Szalę zwycięstwa na korzyść "czerwonej latarni" Central Division przechylił w 63. minucie Shea Weber.
 • Nudne popisy w stylu Muchy

  Nudne popisy w stylu Muchy

  Kolejny odcinek programu "jak Oni śpiewają", który przeniósł nas w szalone lata 70. XX wieku, nie dla wszystkich uczestników oznaczał dobrą zabawę.
 • Popisy uwarunkowane dramaturgią

  Popisy uwarunkowane dramaturgią

  - Lubię się popisywać, popisywanie cały czas jest w mojej naturze - przyznaje Janusz Radek.
 • Rusza festiwal gwiazd NBA

  Rusza festiwal gwiazd NBA

  Są takie dni w sezonie, kiedy wynik schodzi na dalszy plan, a liczy się głównie dobra zabawa i popisy najlepszych koszykarzy świata. Zapnijcie pasy, w piątek w Phoenix startuje Weekend Gwiazd NBA.

Filmy - Popisy (4)