popis

Artykuły - Popis (13)

 • "Riwiera dla dwojga": Aktorski popis Emmy Thompson i Pierce'a Brosnana

  "Riwiera dla dwojga": Aktorski popis Emmy Thompson i Pierce'a Brosnana

  "Riwiera dla dwojga" to komedia romantyczna w najlepszym wydaniu - zasługa w tym nie tylko przezabawnych Emmy Thompson i Pierce'a Brosnana, ale także wyjątkowych plenerów Paryża i Lazurowego Wybrzeża.
 • Popis prostactwa w "X Factor"

  Popis prostactwa w "X Factor"

  Jurorzy czwartej edycji "X Factor" prześcigają się w wulgarnych wypowiedziach. Tak się teraz szuka talentów?
 • Rezygnacja członka Rady Nadzorczej

  Zarząd Spółki Serenity S.A. podaje do publicznej wiadomości, iż w dniu wczorajszym Pani Beata Nalepa - Popis złożyła rezygnację z funkcji członka Rady Nadzorczej. Jako przyczynę rezygnacji Pani Beata Nalepa - Popis podała względy zdrowotne. Rezygnacja jest skuteczna od dnia wczorajszego tj. 6 grudnia 2011 roku. Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt. 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu ,,Informacje bieżące i okresowe przekazywane
 • Kaskaderskie popisy Angeliny Jolie

  Kaskaderskie popisy Angeliny Jolie

  Chodząca po gzymsie 12-piętrowego budynku i asekurowana przy pomocy liny. W najnowszym filmie akcji "Salt" Angelina Jolie wykonuje wiele kaskaderskich scen osobiście. Jak przyznaje, ma całkowite zaufanie do ekipy odpowiadającej za jej bezpieczeństwo i dzięki temu może skupić się na graniu.
 • Niesmaczny popis w "Mam talent!"

  Niesmaczny popis w "Mam talent!"

  Konsternację, rozbawienie i zdumienie, ale i niesmak wywołał występ osobliwego duetu we włoskiej edycji programu "Mam talent", nadawanego przez stację Canale 5 premiera Silvio Berlusconiego.
 • Złoty daje popis siły

  Dziś rano dolara można było kupić już za 2,84 zł., najtaniej od 5 listopada ubiegłego roku. Nasza waluta demonstrowała swą moc także wobec euro i franka. Wspólną walutę wyceniano na 4,1 zł, a za "szwajcara" płacono 2,68 zł.
 • Nudne popisy w stylu Muchy

  Nudne popisy w stylu Muchy

  Kolejny odcinek programu "jak Oni śpiewają", który przeniósł nas w szalone lata 70. XX wieku, nie dla wszystkich uczestników oznaczał dobrą zabawę.
 • POPiS pomoga uciec przed fiskusem

  POPiS pomoga uciec przed fiskusem

  Nie ustają apele do Ministerstwa Finansów o zwolnienie Polaków pracujących w Wielkiej Brytanii z podatku dochodowego. Głos w tej sprawie solidarnie zajęli senatorowie PO i PiS, domagając się zniesienia podwójnego opodatkowania ze względu na "ważny interes społeczny".
 • Ale będzie podatkowy POPiS!

  Ale będzie podatkowy POPiS!

  PO zamierza zaszachować PiS jej własnymi obietnicami wyborczymi. W środę Platforma złoży w Sejmie projekt zmian w ustawie o podatku PIT, proponując wprowadzenie dwóch stawek podatkowych dla osób fizycznych. Tymczasem rząd zapowiada, że do końca marca przygotuje własne rozwiązania.
 • PO-lew zamiast POPiS

  PO-lew zamiast POPiS

  Przedsiębiorcy wybierając między koalicją PO i lewicy a PiS z Samoobroną stawiają na pierwszy wariant. Tak na prawdę jednak marzą o obiecanym PO-PiSie.

Filmy - Popis (13)