Film - Popek

Synonimy:
Popek Monster,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Popek (28)

 • "Taniec z gwiazdami": Popek ma kryzys. Czuje presję

  "Taniec z gwiazdami": Popek ma kryzys. Czuje presję

  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to wycieńczające fizycznie i psychicznie show. Tancerze występujący w programie od dawna to wiedzą, gwiazdy niekoniecznie, dlatego kryzys trzeciego odcinka, który właśnie dopadł Popka jest dla niego niemiłym zaskoczeniem.
 • Paweł Popek Mikołajuw: Nie dam się ubrać w cekiny

  Paweł Popek Mikołajuw: Nie dam się ubrać w cekiny

  Dla wielu jego udział w tanecznym show jest bardzo kontrowersyjny, z kolei inni są nim zaintrygowani. Jedno jest pewne - obok Popka nie da się przejść obojętnie!
 • "Wiem, że mam potężną moc": Popek o "Tańcu z gwiazdami"

  "Wiem, że mam potężną moc": Popek o "Tańcu z gwiazdami"

  Czy Popek, popularny raper i zawodnik MMA, sprawdzi się na parkiecie? - Wiem, że mam potężną moc - powiedział nam uczestnik ósmej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Co na to jego partnerka?
 • Anna Popek: Żyję w celibacie

  Anna Popek: Żyję w celibacie

  Anna Popek na razie jest singielką, nie zamyka się jednak na nową miłość. Twierdzi, że z mężczyzną, o którym niedawno media pisały jako o jej nowym partnerze, łączą ją wyłącznie koleżeńskie relacje. Obecnie dziennikarka skupia się bowiem na wychowywaniu córek i jak sama mówi, nie rozprasza się niepotrzebnymi rzeczami.
 • Anna Popek zostaje w "Pytaniu na śniadanie"

  Anna Popek zostaje w "Pytaniu na śniadanie"

  Bardzo cenię swoją nową szefową i wiem, że się dogadamy - podkreśla Anna Popek. Dziennikarka dementuje doniesienia medialne o jej niepewnej przyszłości w programie "Pytanie na śniadanie". Przyznaje też, że tego typu plotki są dla niej lekcją pokory, której czasami powinien doświadczyć każdy człowiek.
 • Anna Popek: Dojrzałam jako matka, kobieta oraz dziennikarka

  Anna Popek: Dojrzałam jako matka, kobieta oraz dziennikarka

  - Ważny jest refleks i sympatia wobec ludzi. Trzeba też przyzwyczaić organizm do wczesnego wstawania. Rano lepiej nie mieć podkrążonych oczu i kłopotów z koncentracją - przyznaje dziennikarka Anna Popek.
 • Anna Popek w nowej roli! Zaśpiewa!

  Anna Popek w nowej roli! Zaśpiewa!

  Anna Popek już wkrótce zadebiutuje w podwójnej roli: wokalistki, autorki tekstów muzycznych i producentki. Znana dziennikarka zajmie się produkcją teledysku do piosenki "Milord", do której sama napisała też słowa. Utwór wykonają znana wokalistka Grażyna Skowron-Matkowska, Anna Popek i jej siostra Magdalena.
 • Anna Popek: Kobiecość to ogromna siła

  Anna Popek: Kobiecość to ogromna siła

  Od wielu lat Anna Popek prowadzi w Dwójce "Pytanie na śniadanie". W programie chętnie porusza tematy związane z psychologią, ekologią, zdrową żywnością.
 • Anna Popek: Świat jest nam przyjazny

  Anna Popek: Świat jest nam przyjazny

  Anna Popek opowiada, jak powstała jej pierwsza książka pt. "Siostry gotują", dzieli się też życiowym doświadczeniem i opinią o współczesnym świecie. Pełna optymizmu dziennikarka mówi o swoich marzeniach, również tych z młodości... Jak chce je zrealizować i co planuje na ten rok?
 • Anna Popek gotuje w "Pytaniu na śniadanie"

  Anna Popek gotuje w "Pytaniu na śniadanie"

  Popularna prezenterka, Anna Popek, od najbliższej soboty 26 października wraz ze swoją siostrą, Magdą Krupą, poprowadzi kulinarny cykl w porannym magazynie TVP2, "Pytanie na śniadanie".

Filmy - Popek (1)

 • Popek i Janja Lesar o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nigdy nie było trzech ani czterech tancerek. Zawsze była tylko Janja i tak zostanie do końca - powiedział Popek o swej partnerce w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W rozmowie z Martą Podczarską z Interii Popek, który wzbudza skrajne emocje, przyznał, że jego "wizerunku nie da się wybielić". - Wiem, że mam potężną moc - wyjaśnił Popek. - Taniec odkrywa wszystko, więc udział w tym programie przyniesie mu tylko wiele dobrego, pokaże jego piękną charyzmę i osobowość. Ma jaja, żeby to pokazać - stwierdziła Janja Lesar. Pierwszy odcinek nowego sezonu "Tańca z gwiazdami" już 2 marca wieczorem w Polsacie.