Pogoda - poniedziałek

Artykuły - Poniedziałek (7)

 • Prognoza pogody na kolejne dni

  Prognoza pogody na kolejne dni

  Pogodnie, słonecznie, a na termometrach nawet 6 stopni Celsjusza - oto prognoza na najbliższe dni. Na mapach pogodowych na kolejne dwa tygodnie widać, że taka przedwiosenna aura pozostanie z nami aż do połowy miesiąca. Delikatne ochłodzenie przyjdzie dopiero 16 lutego.
 • Długoterminowe prognozy: Szykują się duże zmiany w pogodzie

  Długoterminowe prognozy: Szykują się duże zmiany w pogodzie

  W najbliższych dniach pogoda zacznie się uspokajać, a nawet poprawiać. Na początku przyszłego tygodnia możemy liczyć na dużo chwil ze słońcem, będzie też coraz cieplej - na termometrach zobaczymy nawet 9 stopni Celsjusza!
 • Najnowsza prognoza pogody

  Najnowsza prognoza pogody

  Dobre wieści pogodowe. Średnie zachmurzenie, sporo przejaśnień i temperatura dochodząca nawet do 10 stopni Celsjusza - tak będzie w najbliższych dniach.
 • Pochmurne Święto Niepodległości

  Niestety, dziś na słońce nie mamy co liczyć - przeważająca cześć kraju spowita jest chmurami i tak pozostanie raczej do końca dnia. Dobrą wiadomością jest za to fakt, iż nie będzie padać...
 • Prognoza pogody: Na horyzoncie śnieg i mróz

  Prognoza pogody: Na horyzoncie śnieg i mróz

  To może być ostatni ciepły weekend w tym roku. Od poniedziałku pogoda zacznie się psuć, a temperatura spadać. Pod koniec października na termometrach zobaczymy zaledwie 1-2 stopnie Celsjusza, spadnie śnieg. W nocy należy spodziewać się przymrozków.
 • Prognozy: W weekend nawet do 21 st. C, potem zmiana pogody

  Prognozy: W weekend nawet do 21 st. C, potem zmiana pogody

  Pogoda w najbliższych dniach nadal ma nam sprzyjać. Słońca ma być dużo, a termometry będą wskazywać wysokie wartości. W sobotę i w niedzielę na południu kraju, m. in. w Krakowie, ma być nawet do 21 stopni Celsjusza. Rano widzialność będą utrudniały gęste mgły, dlatego kierowcy i piesi powinni zachować szczególną ostrożność. Z obecnych prognoz wynika, że początek tygodnia ma przynieść ochłodzenie i opady deszczu.
 • Prognozy na kolejny tydzień października. Szykuje się wzrost temperatur

  Prognozy na kolejny tydzień października. Szykuje się wzrost temperatur

  Coraz więcej słońca i i z każdym dniem coraz cieplej. Pogoda szykuje nam niespodziankę. Najbliższe dni mają przynieść wyraźne ocieplenie. Z obecnych prognoz wynika, że termometry wskażą nawet 20 stopni Celsjusza. Tak ciepło ma być w środę między innymi w Rzeszowie. Korzystna słoneczna aura ma się utrzymać co najmniej przez kilka dni.