pompki

Artykuły - Pompki (11)

 • Pompki - ćwiczenie dla każdego

  Pompki - ćwiczenie dla każdego

  Chyba każdy, choć raz w życiu, robił pompki. To jedno z najprostszych ćwiczeń, które można wykonywać nawet w domowym zaciszu, bez jakiegokolwiek sprzętu. Doskonale wpływa na mięsień piersiowy, tricepsy, a nawet mięśnie naramienne.
 • Moja metamorfoza, cz. 6: Dzień próby

  Moja metamorfoza, cz. 6: Dzień próby

  Grudniowy wieczór gdzieś w Krakowie. Mała sala treningowa powoli zaczyna się zapełniać. Na znanych mi twarzach, zamiast uśmiechów, tym razem skupienie, a nawet niepewność. O powody nie muszę pytać - sam wiem, że to nie będzie zwykły trening. Po trzech miesiącach "rzeźni" nadszedł długo wyczekiwany dzień próby.
 • TRX - ten trening zastąpi ci siłownię

  TRX - ten trening zastąpi ci siłownię

  Proste urządzenie treningowe, które z powodzeniem może zastąpić w pełni wyposażoną siłownię! W dodatku można przy jego użyciu ćwiczyć niemal wszędzie! Co i jak można z tym zrobić?
 • Kompleksowy trening za 15 zł

  Kompleksowy trening za 15 zł

  Średnia cena karnetu do klubu fitness to wydatek rzędu 100-150 złotych miesięcznie. W zamian dostajemy dostęp do sprzętu, które umożliwia kompleksowy trening wszystkich grup mięśniowych. Kiedy jednak dysponujemy ograniczonym budżetem, możemy skorzystać z innego rozwiązania, a nasz budżet zamknie się w 15 złotych.
 • Zamiast siłowni: Zestaw pięciu prostych ćwiczeń

  Zamiast siłowni: Zestaw pięciu prostych ćwiczeń

  Na spacerze w parku, w biurze, w pokoju, w salonie. Oto kilka prostych ćwiczeń, które możesz wykonać praktycznie wszędzie. Są łatwe i przynoszą bardzo dobre efekty. Zapraszamy na mini trening.
 • Pompka do roweru odchodzi do lamusa

  Pompka do roweru odchodzi do lamusa

  Każdy miłośnik jazdy na rowerze dobrze wie, że bez dobrej pompki nie ma co wyruszać na dłuższe przejażdżki. Jeśli jednak pomysł pewnego producenta opon przyjmie się na rynku, już wkrótce będzie można zupełnie zapomnieć o pompowaniu. Jak to możliwe?
 • Kazał uczniom robić pompki, został zawieszony w obowiązkach

  Nauczyciel z college'u w Derby w środkowej Anglii został zawieszony w obowiązkach, gdyż kazał niesfornym uczniom robić za karę pompki - poinformował Krajowy Związek Nauczycieli (NUT), największa organizacja związkowa nauczycieli w Wielkiej Brytanii.
 • Uruchomienie produkcji pompki hamulcowej (TMC)

  Raport bieżący nr 32/2007Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Automotive Components Europe S.A. informuje, że Spółka w ostatnim czasie została oficjalnie nominowana, przez dwóch odbiorców, jako dostawca TMC (pompki hamulcowej). Seryjna produkcja zostanie uruchomiona: - w przypadku pierwszego odbiorcy w IV kwartale 2007 roku w ilości 300.000 sztuk rocznie - w przypadku drugiego odbiorcy w I kwartale 2008 roku w ilości 100.000 sztuk ro
 • Napad z pompką w ręku

  25-letni Pakistańczyk imieniem Jamal napadł na bank w Karaczi. W jednej dłoni napastnik dzierżył pompkę do mierzenia ciśnienia krwi, w drugiej natomiast - dziecięcą lalkę.
 • Mandaryna używa pompki

  Mandaryna używa pompki

  Chora na cukrzycę Marta "Mandaryna" Wiśniewska (28 lat) zaczęła używać pompki insulinowej. To elektroniczne urządzenie działające 24 godziny na dobę podaje dawki insuliny odpowiednie do potrzeb organizmu.

Filmy - Pompki (6)

 • Dobra rozgrzewka to podstawa! Bagażowy został przyłapany podczas ćwiczeń

  Bagażowy na lotnisku bez wątpienia musi mieć krzepę. Ten pracownik lotniska w angielskim Manchesterze został przyłapany przez jednego z pasażerów na... robieniu pompek przed rozpoczęciem pracy. Nie od dziś wiadomo, że właściwa rozgrzewka to podstawa. (STORYFUL/x-news)
 • Pies nie daje spokoju kobiecie

  Kobieta próbowała wykonać kilka pompek. Kiedy tylko zaczęła, do pokoju wpadł pies, który najwidoczniej miał ochotę na harce. Postanowił więc, poprzeszkadzać swojej właścicielce w treningu i zaczepiał ją na wszystkie możliwe sposoby.
 • Fitmania Ladies: Pompki

  Z tym ćwiczeniem bardzo dużą liczba kobiet ma problem. Dlatego też, Marta pokaże wam, jak poprawnie wykonywać pompki. Zaczynamy! Program Fitmania Ladies prowadzi dla Was Marta Hennig z kanału Codziennie fit Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK OD 19:00.
 • Fitmania: Pompki, jakie są naczęstsze błędy przy ich wykonywaniu?

  W dzisiejszym odcinku głównym tematem są pompki. Każdy zna to ćwiczenie, lecz nie każdy wie, że można je wykonywać na wiele sposobów. W zależności od ułożenia rąk, pracują różne części naszego ciała. Trener Michał pokazuje również wersję dla początkujących. A jakie są najczęstsze błędy podczas wykonywania pompek? Tego dowiecie się po obejrzeniu! Program Fitmania prowadzi dla Was Michał z kanału Agresywna Masa. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK O 19:00.