pomoc

Artykuły - Pomoc (229)

Filmy - Pomoc (61)

 • Ludzie uratowali zagubionego leniwca

  Turyści zauważyli na drodze zagubionego leniwca, który próbował przekroczyć jezdnię. Z racji tego, iż zwierzęta te, znane są ze swoich powolnych ruchów, postanowili, że pomogą mu dotrzeć do miejsca destynacji.
 • Na pomoc młodej alpace. Jak się tam znalazła?

  Mężczyzna z ośrodka, w której odbywa się alpakoterapia, zauważył, że zniknęła jedna z młodych alpak. Przeszukując wszystkie budynki nie znaleźli nic. Dopiero po czasie, gdy zabrali się za przeczesywanie podwórka, znaleźli malucha. Pozostaje tylko jedno pytanie... jak się tam znalazła?
 • Pomaga dzieciom z autyzmem przełamać strach przed wodą

  Ten pies ma specjalny dar. Ricochet nauczył się surfować, a jego umiejętności wykorzystywane są w dogoterapii dla dzieci z autyzmem. Potrafi nawiązać z nimi wyjątkową więź, dzięki czemu pomaga im przełamać strach przed wodą. Na nagraniu widać, jak zwierzę płynie na desce razem z chłopcem. Gdy para dopływa do płycizny, na której deska się zatrzymuje, a dziecko wpada do wody, widać, że Richochet nie spuszcza z niego wzroku, dopóki nie uzyska kontaktu wzrokowego potwierdzającego, że wszystko jest w porządku. (STORYFUL/x-news)
 • Kot pomaga kózce w rekonwalescencji

  Ten kot to prawdziwy opiekun! Postanowił umilić rekonwalescencję kózce i zadbał o nią w trudnym czasie. (STORYFUL/x-news)