polskie drogi

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Polskie drogi (Film (1976) Reż.Janusz Morgenstern) ,

Artykuły - Polskie drogi (136)

Filmy - Polskie drogi (11)

 • Dlaczego na polskich drogach ginie tyle osób?

  Polska zajmuje w Europie trzecie miejsce pod względem liczby wypadków śmiertelnych. Gościem programu był Wojciech Pasieczny, emerytowany policjant drogówki. Dlaczego na polskich drogach ginie tyle osób? Jakie błędy są najczęściej popełniane przez kierowców? – Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jaki wpływ ma prędkość na bezpieczeństwo na drogach – podkreślił. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak policja przygotowuje się do majówki?

  W związku z trwającym od dzisiaj długim weekendem majowym, na drogach będziemy mogli zaobserwować wzmożony ruch. Bardzo ważne jest bezpieczne zachowanie na drogach i uważanie na pijanych kierowców. Niestety co roku zdarza się wiele wypadków. W studiu „Dzień Dobry TVN” podinspektor Radosław Kobryś wyjaśnił, jak policja przygotowuje się do weekendu majowego, by ograniczyć niebezpieczne sytuacje i kontrolować ruch. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jechał obwodnicą pod prąd. Szaleniec?

  Do niebezpiecznej sytuacji doszło na obwodnicy Raszyna. Kierowca zjeżdżający w kierunku al. Krakowskiej zauważył furgonetkę, która jechała pod prąd. Na szczęście udało mu się uniknąć zderzenia. (autorusHD/skyscrapercity.com/x-news)  
 • Ty też tak jeździsz?

  Polacy drogę traktują jak pole walki, traktując innego kierowcę jak przeciwnika, a pieszego - jak zło konieczne. Za to do przepisów mają bardzo swobodne podejście, traktując je raczej "informacyjnie". Na filmie prezentujemy kilka patologicznych zachowań zarejestrowanych na krakowskich ulicach.