polski dubbing

Artykuły - Polski dubbing (2)

 • Gwiazdy dubbingują młodego Bonda

  Gwiazdy dubbingują młodego Bonda

  Alex Rider to superprzystojny, 14-letni superszpieg, dla którego James Bond mógłby być ojcem, ale na pewno nie konkurencją...10 listopada do kin trafi film "Alex Rider: Misja Srormbreaker". Obraz będzie miał polski dubbing, w którym udział wezmą Agnieszka Dygant ("Niania") i Przemysław Cypryański ("Dleczego nie!"), który użycza głosu głównemu bohaterowi.
 • Film o papieżu: Polski dubbing

  Film o papieżu: Polski dubbing

  W Warszawie zakończyły się przesłuchania aktorów do polskiego dubbingu włoskiego filmu "Karol - historia człowieka, który został papieżem". W obrazie, którego polską premierę zapowiedziano na połowę maja, głosów użyczą m.in. Artur Żmijewski i Janusz Bukowski.

Filmy - Polski dubbing (16)

 • "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów": Wielkie losowanie

  W filmie „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów” Anna Mucha wcieliła się w rolę Dulcii, żony Miniminusa, któremu głosu użyczył Piotr Adamczyk. Oto fragment filmu z udziałem Anny Muchy i Piotra Adamczyka.
 • "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów": Starożytna biurokracja

  W filmie „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów” Anna Mucha wcieliła się w rolę Dulcii, żony Miniminusa, któremu głosu użyczył Piotr Adamczyk. Oto fragment filmu z udziałem Anny Muchy i Piotra Adamczyka.
 • Piotr Adamczyk na Osiedlu Bogów

  W filmie „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów” Piotr Adamczyk użyczy swego głosu postaci Miniminusa, rzymskiego mozaikarza, który otrzymał od Cezara niecodzienny prezent – mieszkanie na Osiedlu Bogów. Film trafi na polskie ekrany 27 lutego. To pierwsza ekranizacja słynnego komiksu, zrealizowana w 3D przez twórców animacji takich, jak „Wall-E“ i „Odlot“.
 • Gwiazdy Polsatu w dubbingu „Królowej Śniegu 2”

  Znana jest już pełna obsada polskiej wersji językowej animacji "Królowa Śniegu 2" - kontynuacji przygód bohaterów jednej z najwspanialszych baśni Hansa Christiana Andersena. Obok znanych z pierwszej części Arkadiusza Jakubika i Małgorzaty Sochy, usłyszymy m.in. trio prezenterów Polsatu: Piotra Gąsowskiego, Macieja Dowbora i Paulinę Sykut-Jeżynę.