polska reprezentacja

Artykuły - Polska reprezentacja (105)

Filmy - Polska reprezentacja (63)

 • Anglia – Polska 2-1. Zbigniew Boniek dla Interii: Anglicy byli lepsi. Wideo

  - Nie widziałem nikogo, kto byłby zły na to, że nie zremisowaliśmy, a przecież mogliśmy spokojnie zremisować. Słuchając pomeczowych wypowiedzi, brakowało mi tej złości sportowej. Świat się nie zawalił, ale remisu szkoda jak cholera - powiedział Interii prezes PZPN-u Zbigniew Boniek. Wywiad ze Zbigniewem Bońkiem po meczu Anglia - Polska. Z Prezesem PZPN rozmawiał Michała Białoński.
 • Polska - Andora. Wysłannicy Interii na treningu reprezentacji! Najnowsze wieści z kadry Sousy. Wideo

  Na zajęciach, które rozpoczęły się tuż przed godz. 18, czyli z prawie godzinnym opóźnieniem niż pierwotnie planowano, trenowało dwunastu piłkarzy oraz bramkarz Łukasz Fabiański. Na bocznym boisku Legii ćwiczyli piłkarze, którzy w meczu z Węgrami  zagrali po kilkanaście lub kilka minut, jak Maciej Rybus, czy Kamil Grosicki, a także ci, którzy w ogóle nie pojawili się na murawie w Budapeszcie. Piłkarze z podstawowego składu czwartkowego spotkania na Węgrzech trenowali dziś na siłowni.
 • Iwańczyk: Mecz z Ukrainą jest okazją dla niegrających w klubach (POLSAT SPORT). WIDEO

  Dziennikarz Polsatu Sport Przemysław Iwańczyk ocenił szansę reprezentacji Polski w najbliższych listopadowych meczach. - Mecz z Ukrainą jest szansą dla niegrających w klubach piłkarzy. Mam tu na myśli Arkadiusza Milika oraz Kamila Grosickiego - powiedział.
 • Reprezentacja Polski. Brzęczek: Nie ma żadnych zarzutów od prezesa Bońka. Wideo

  - Od pierwszego dnia, kiedy zostałem selekcjonerem rozmów z prezesem Bońkiem i "dywaników" było około pięćdziesiąt. Często rozmawiamy z prezesem na temat piłki i tego co się dzieje - selekcjoner Jerzy Brzęczek odniósł się do komentarzy o spotkaniach ze Zbigniewem Bońkiem po ostatnich nieudanych meczach naszej kadry.