polska premiera

Artykuły - Polska premiera (191)

 • Na początku 2015 roku gaz katarski będzie mógł płynąć do Polski - premier

  Na początku 2015 roku gaz katarski będzie mógł płynąć do Polski - premier

  - Do końca roku gazoport w Świnoujściu powinien być gotowy do prób technicznych, by na początku 2015 roku gaz katarski mógł popłynąć do Polski - poinformował podczas konferencji prasowej premier Donald Tusk.
 • iPhone 5s oraz iPhone 5c w Polsce od 25 października. Jakie będą ich ceny?

  iPhone 5s oraz iPhone 5c w Polsce od 25 października. Jakie będą ich ceny?

  Nowe iPhone’y do pierwszych klientów trafiły już 20 września, jednak Polacy muszą poczekać trochę dłużej. Wiadomo już, że polska premiera modeli 5s oraz 5c odbędzie się za nieco ponad dwa tygodnie.
 • Polska premiera nowego Nexusa 7 już blisko

  Polska premiera nowego Nexusa 7 już blisko

  Polski oddział Asusa organizuje konferencję prasową, na której zostanie zaprezentowany niewielki tablet. Wszystko wskazuje na to, że chodzi o nowego Nexusa 7.
 • Nowe Horyzonty: Znamy laureatów

  Nowe Horyzonty: Znamy laureatów

  W sobotę, 27 lipca, wieczorem, podczas uroczystej gali w Kinie Nowe Horyzonty odbyły się polska premiera "W imię..." Małgośki Szumowskiej oraz wręczenie nagród laureatom festiwalu.
 • Co na finał "Dwóch Brzegów"?

  Co na finał "Dwóch Brzegów"?

  Polska premiera "Wielkiego piękna" zakończy 7. edycję Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Film był jednym z kandydatów do Złotej Palmy na tegorocznym Festiwalu w Cannes.
 • Grzeczna i słodka? Chcielibyście...

  Grzeczna i słodka? Chcielibyście...

  Dotąd kojarzona była z grzecznymi rolami i słodkimi piosenkami pop. Dzięki roli w "Spring Breakers" Selena Gomez ma szansę ten wizerunek zmienić. Będziecie zaskoczeni, na co ją stać. Polska premiera filmu już w najbliższy piątek, 5 kwietnia.
 • Polska premiera "Gorejącego krzewu"

  Polska premiera "Gorejącego krzewu"

  Powrót do czasów mojego pobytu w Pradze w latach 60., który dała mi praca nad "Gorejącym krzewem", był jednym z najlepszym doświadczeń zawodowych i ludzkich, jakie miałam w ostatnich latach - wyznała Agnieszka Holland.
 • Człowiek o wielu talentach

  Człowiek o wielu talentach

  Już 1 marca polska premiera "Hitchcocka", z Anthonym Hopkinsem w roli głównej. W tym filmie laureat Oscara za "Milczenie owiec" kolejny raz daje dowód swojego kunsztu. Co ciekawe, sam Hopkins nie traktuje aktorstwa śmiertelnie poważnie. Większą przyjemność daje mu malowanie i komponowanie.
 • "Nocne koszmary" Imagine Dragons

  "Nocne koszmary" Imagine Dragons

  Płytą "Night Visions" (polska premiera 19 lutego) debiutuje amerykańska rockowa grupa Imagine Dragons. Kapela z Las Vegas popularność zdobyła za sprawą wykorzystania ich utworów w serialach "Plotkara" i "Glee".
 • Holland zekranizuje powieść Tokarczuk

  Holland zekranizuje powieść Tokarczuk

  Agnieszka Holland poinformowała, że planuje realizację filmu według powieści Olgi Tokarczuk "Prowadź swój pług przez kości umarłych". Reżyserka zakończyła niedawno prace nad miniserialem "Gorejący krzew", którego polska premiera odbędzie się 26 lutego.