polska muzyka

Artykuły - Polska muzyka (25)

 • Trójka gra po polsku - Świetlik odpowiada Pospieszalskiemu

  Trójka gra po polsku - Świetlik odpowiada Pospieszalskiemu

  "W radiowej Trójce dominują zagraniczne przeboje, w prime time, czyli w porze największej słuchalności, grane są prawie wyłącznie anglosaskie kawałki, a polska muzyka upychana jest w nocy. Co więcej Trójka bez żenady przyznając się do tego zrobiła nawet specjalny, dwugodzinny blok bez muzyki anglosaskiej w środku nocy, by tam upychać muzykę rodzimą..."
 • Polska muzyka na wzrostowej fali

  Polska muzyka na wzrostowej fali

  Dzięki niesłabnącej sprzedaży płyt i popularności cyfrowych nośników polski rynek muzyki wzrósł w 2012 roku o prawie jedną piątą - donosi "Rzeczpospolita".
 • W radiu będzie więcej polskiej muzyki

  W radiu będzie więcej polskiej muzyki

  W 2013 roku usłyszymy w eterze więcej polskich piosenek. I to w dzień , a nie nocą. Nowe prawo nakazuje przeznaczenie na ich emisję co najmniej jednej trzeciej czasu, jaki miesięcznie na antenie zajmuje muzyka.
 • Pierwsze reklamy w Kino Polska Muzyka już w styczniu

  Pierwsze reklamy w Kino Polska Muzyka już w styczniu

  Od stycznia 2012 r. na antenie Kino Polska Muzyka pojawią się reklamy.
 • Otrzymanie koncesji na rozpowszechnianie programu telewizyjnego Kino Polska Muzyka drogą rozsiewczą satelitarną.

  Raport bieżący nr 42/2011Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Kino Polska TV S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 2 listopada 2011 roku, Spółka otrzymała informację, iż Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji uchwałą nr 502/2011 z dnia 13 października 2011 r. postanowiła udzielić Spółce koncesji na rozpowszechnianie programu telewizyjnego Kino Polska Muzyka w sposób rozsiewczy satelitarny (28 października 2011 roku, warunk
 • Złożenie wniosku do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o przyznanie koncesji na rozpowszechnianie programu Kino Polska Muzyka drogą rozsiewczą satelitarną

  Raport bieżący nr 27/2011Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Kino Polska TV S.A. informuje, że w dniu 17 czerwca 2011 r. (tj. w piątek) do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji został złożony wniosek o przyznanie koncesji na rozpowszechnianie programu Kino Polska Muzyka drogą rozsiewczą satelitarną. Rozpoczęcie działalności (planowane) nastąpi w przeciągu 6 miesięcy od dnia uzyskania ww. koncesji.Piotr Reisch - Prezes ZarząduBogusław Ki
 • Uruchomienie kanału Kino Polska Muzyka - realizacja celu emisyjnego.

  Raport bieżący nr 17/2011Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Kino Polska TV S.A. ("Spółka") pragnie poinformować, że w najbliższy poniedziałek 16 maja 2011 r. uruchomiony zostanie nowy kanał muzyczno-filmowy w portfolio Spółki - Kino Polska Muzyka. Stacja ma być połączeniem tego, co najlepsze w rodzimym kinie i polskiej muzyce. Obecnie Spółka posiada koncesję na nadawanie kablowe ww. kanału. Uruchomienie nowego kanału związane jest z
 • Wit: Odszedł polski muzyk światowej sławy

  Odszedł polski muzyk światowej sławy, uczciwy artysta i uczciwy człowiek - tak na informację o śmierci wybitnego kompozytora Henryka Mikołaja Góreckiego zareagował dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii Narodowej Antoni Wit.
 • Polska muzyka na eksport: Don't Panic!

  Polska muzyka na eksport: Don't Panic!

  Don't Panic! We're From Poland to tytuł międzynarodowej konferencji i wydarzenia, mającego na celu promocję polskiej muzyki eksportowej. W ramach tej imprezy (24-25 września) w warszawskich klubach wystąpią m.in. Gaba Kulka, Brodka, Maria Peszek, Pustki i Kapela ze Wsi Warszawa.
 • Polska muzyka: Sny o potędze

  Polska muzyka: Sny o potędze

  Z polską muzyką jest jak z polską piłką. Mamy utalentowanych indywidualistów, ale wielkich sukcesów na skalę światową nie widać. Na szczęście, w odróżnieniu od futbolu, w muzyce nie wynik się liczy, ale gra. Pozostaje tylko poinformować publiczność za granicą, kto tak pięknie gra.

Filmy - Polska muzyka (14)