Polska

Artykuły - Polska (3043)

Filmy - Polska (223)

 • Polska nieoczywista. Jakie miejsca zwiedzić?

  Wakacje w naszym kraju kojarzą się zwykle z wyjazdem w Tatry, na Mazury lub nad morze. Warto jednak pamiętać, że inne regiony również oferują wiele atrakcji i malowniczych krajobrazów. Grażyna Woźniczka i Majka Szura to promotorki Polski nieoczywistej Wowland. – Nie tylko morze, nie tylko góry, nie tylko utarte szlaki – powiedziała w „Dzień Dobry TVN” Woźniczka. Jakie miejsca do zwiedzenia polecają? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Najbardziej tajemnicze miejsca w Polsce

  Książ, Krzyżtopór, Kłomino, Rapa, Kaszuby - wybierzcie się z nami w podróż po najbardziej tajemniczych miejscach Polski.
 • Polska kontynuuje zwycięską passę! Wygrana z Izraelem. Wideo

  Polska reprezentacja wygrała na wyjeździe z Izraelem 2-1. Jest to trzecie zwycięstwo z rzędu "Biało-czerwonych". Polacy zajmują pierwsze miejsce w grupie "G" z dorobkiem 22 punktów i razem z Austrią, która ma 19 punktów, są pewni awansu do Euro 2020. Ostatni eliminacyjny mecz Polska zagra ze Słowenią na Stadionie Narodowym we wtorek 19 listopada.
 • Tak "Biało-Czerwoni" świętowali awans na Euro 2020 z kibicami na stadionie. Wideo

  Polska wygrała z Macedonią Północną 2-0 i zapewniła sobie awans na Euro 2020. Po meczu piłkarze mogli hucznie świętować razem z kibicami na PGE Narodowym.