polscy aktorzy

Artykuły - Polscy aktorzy (43)

 • Pechowy marzyciel

  Pechowy marzyciel

  Debiut w zawodzie okupił... wizytą w areszcie. Na studia aktorskie zdawał dwa razy, bo za pierwszym zapomniał świadectwa maturalnego. Ale i tak spełnił marzenia.
 • Jestem zwykłym facetem

  Jestem zwykłym facetem

  Marek z "Prawa Agaty" przyznaje, że aktorstwo to zawód niełatwy. Ma dystans do show-biznesu i swój plan B. A na pierwszym miejscu stawia udany związek.
 • Jak uczę się miłości

  Jak uczę się miłości

  Co zmienia się w życiu kobiety po trzydziestce i jak zrozumieć mężczyznę? Kamilla Baar przeprowadziła własne doświadczenia...
 • Polski aktor w hicie za 200 milionów dolarów!

  Polski aktor w hicie za 200 milionów dolarów!

  Uznany za jednego z najciekawszych aktorów młodego pokolenia Antek Pawlicki użycza swego głosu Czarnoksiężnikowi z Krainy Oz we wchodzącej właśnie na ekrany polskich kin fantastycznej produkcji "Oz: Wielki i Potężny".
 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".
 • Polscy aktorzy w sztuce Allena

  Polscy aktorzy w sztuce Allena

  W Teatrze 6. piętro trwają przygotowania do polskiej premiery sztuki Woody'ego Allena "Central Park West". Na scenie zobaczymy m.in. Małgorzatę Foremniak, Julię Pietruchę i Piotra Gąsowskiego.
 • Polski aktor u boku Oldmana

  Polski aktor u boku Oldmana

  Polski aktor Tomasz Kowalski wcielił się w postać rosyjskiego szpiega w brytyjskim thrillerze "Szpieg" z Garym Oldmanem, Colinem Firthem i Tomem Hardym w obsadzie.
 • Więckiewicz: Najlepszy polski aktor

  Więckiewicz: Najlepszy polski aktor

  Nie jest przystojny (ma m.in. wielką bliznę na czole i nos przypominający przysłowiową klamkę od zakrystii). Nie zabiega o popularność, nie zależy mu na celebryckim życiu ani tanim poklasku. Sukcesem, czytaj uznaniem polskiej widowni, przyszło mu się cieszyć dopiero po czterdziestce. Mimo tych "wad", Robert Więckiewicz to obecnie najwybitniejszy polski aktor.
 • Skandal z udziałem polskiego aktora

  Skandal z udziałem polskiego aktora

  Publiczność oraz organizatorzy Festiwalu Filmu Polskiego "Kinopolis" w Dublinie, na którym prezentowany był obraz "1920 Bitwa Warszawska", jeszcze długo będą pamiętać wypowiedź Łukasza Garlickiego...
 • Polski aktor w międzynarodowej produkcji

  Polski aktor w międzynarodowej produkcji

  Młody polski aktor Marcin Walewski zagra w filmie "Closer to the Moon". Chłopiec wystąpi u boku Very Farmigi i Marka Stronga.