Polsat Zawsze Warto

Artykuły - Polsat Zawsze Warto (1)

Filmy - Polsat Zawsze Warto (14)

 • Zawsze warto - Odcinek 23

  Marta składa na Policji zeznania w sprawie swojej klientki Anny Wybickiej. Ciało kobiety zostało wyłowione z Wisły i jest pewne, że została zamordowana. Marta wraz z policjantem Marcinem zwraca się do Kamila, który zna rynek modelingu, liczy, że mężczyzna będzie mógł pomóc w śledztwie. Po omdleniu w trakcie konferencji, Dorota trafia do szpitala. Lekarze podejrzewają, że kobieta zażywała środki wspomagające. Łukasz nie próbuje wyprowadzić ich z błędu. Ewka mówi Adzie żeby nie wierzyła w nagłą zmianę Kamila. Chce dobra przyjaciółki i „pociągnięta za język” przyznaje, że Sofia poprosiła by, pod jej nieobecność w Polsce, Ewka śledziła Adę i Kamila.
 • Zawsze warto - Odcinek 22

  Ada zaprasza Marka do swojego nowego mieszkania nad agencją Brillare. Chce by mężczyzna był o nią spokojny i, na własne oczy, zobaczył, że całkiem nieźle sobie radzi. Prosi go by nie składał w jej imieniu papierów rozwodowych bo wszystko wskazuje na to, że między nią i Kamilem będzie już dobrze. Majka dostaje propozycję wyjazdu do Mediolanu. Decyzję trzeba podjąć z dnia na dzień. Dorota nie jest przekonana czy to dobry pomysł, daje się jednak przekonać, taka okazja może się już nie powtórzyć. Marta godzi się by jej ojciec spędził dzień z Antkiem. Pod presją mężczyzna postanawia przeprowadzić z chłopcem szczerą rozmowę.
 • Zawsze warto - Odcinek 17

  Ada coraz bardziej odczuwa bliskie sąsiedztwo byłego męża. Mimo, że w niektórych sytuacjach mężczyzna okazuje się pomocny, dziewczyna nie chce by ingerował w jej życie. Nie wyraża zgody by Kamil angażował się w sprawy rodzinne a tym bardziej sugerował, że jest dla Doriana kimś więcej niż wujkiem. Łukasz pod presją wyznaje Dorocie, że stracił pracę ponieważ po rozstaniu przechodził depresję. Słyszy to Majka, która zaczyna martwić się o kondycję psychiczną ojca. Po przedawkowaniu Sebastiana, Marek prosi Kaśkę o pomoc. Podczas podawania kroplówki kobieta odbiera telefon od Marty, dowiaduje się o kolejnym dramacie w rodzinie Wardeckich.
 • "Zawsze warto" - Odcinek 16

  Ada zaczyna nowe życie, urządza mieszkanie nad biurem Kamila, jest szczęśliwa, że wreszcie może być ze swoim synkiem. Postanawia również pomóc przyjaciółce, rekomenduje Ewkę swojemu szefowi i w końcu załatwia jej pracę w kawiarni. Łukasz po powrocie do domu stara się odzyskać przychylność Doroty. Zajmuje się codziennymi obowiązkami, komplementuje zawodowe dokonania żony, chce zrobić jak najlepsze wrażenie. Marta coraz lepiej sprawdza się w roli łączniczki ludzkich serc. Rafał i Aśka zaczynają się coraz lepiej dogadywać i w końcu umawiają się na randkę.