Polsat Cafe

Artykuły - Polsat Cafe (30)

Filmy - Polsat Cafe (7)

 • Tomasz Jacyków o krytykowaniu celebrytów

  Tomasz Jacyków twierdzi, że stara się wyrażać krytykę tak, aby nikogo nie urazić. – Jeśli ktoś się na mnie obraża, to jego sprawa – uważa stylista. Jego kontrowersyjne opinie na pewno przypadły do gustu widzom telewizji Polsat Cafe. Program „Gwiazdy na dywaniku” z udziałem Jacykowa od września można oglądać dwa razy w tygodniu. W programie Tomasz Jacyków i Joanna Horodyńska oceniają stylizacje gwiazd prezentowane podczas oficjalnych imprez. Szczególnie chętnie wyłapują i poddają analizie wszelkie modowe wpadki. Format ten od początku budził sporo kontrowersji, prowadzący pozwalali sobie bowiem nie tyle na krytykę, co niewybredne czasami drwiny. Jacyków, znany z poetyckich, ale i ostrych wypowiedzi, doskonale wpasował się w profil programu. – Pracuję jako stylista od ponad 20 lat, w związku z czym z bardzo wieloma osobami miałem do czynienia, i zawodowo, i towarzysko, i w związku z czym mnóstwo ludzi znam. Jest zapotrzebowanie na program i cieszymy się z Joanną, że odpowiadamy na potrzeby ludzi - mówi stylista.
 • Popielewicz w nowym programie pokaże rodziny gwiazd

  Agnieszka Popielewicz została gospodynią nowego programu Polsat Cafe „Super Rodzinka”. Gośćmi talk-show będą gwiazdy oraz ich najbliżsi. Gościem pierwszego odcinka będzie blogerka i piosenkarka Margaret.
 • Pacuła o seksie, ale bez kontrowersji

  W programie „Dobrenocki” w Polsat Cafe Ewa Pacuła rozmawia o seksie, poruszając nieraz kwestie stanowiące tabu w polskim społeczeństwie. Najnowszy sezon będzie poświęcony życiu seksualnemu par i ich codziennym problemom. Jak zapowiada Pacuła, tematyka będzie lżejsza niż w poprzednich sezonach. Seks grupowy, seksturystyka, seks z przełożonym lub solo z wibratorem – zanim pojawiły się „Dobrenocki”, te zagadnienia w zasadzie nie istniały w tematyce programów telewizyjnych. Po ostatnim sezonie, pełnym mocnych tematów, tej wiosny Ewa Pacuła wraz z ekipą przygotowała odcinki o lżejszej i delikatniejszej problematyce. - W nowym sezonie prześwietlamy pary. Staramy się przyjrzeć codziennym problemom, z jakimi się borykają. Stawiamy na ciepłe tematy w tej odsłonie „Dobrychnocek”, dlatego że w poprzedniej było ostro - mówi.
 • Joanna Liszowska wie, jak usidlić faceta!

  W nowym telewizyjnym programie Joanna Liszowska będzie pomagać singielkom w zdobyciu pewności siebie i... wymarzonego mężczyzny. A czy ona sama ma swój "sposób na faceta"? Posłuchajcie!