Polsat

Artykuły - Polsat (1432)

 • Polsat uśmiercił żywego. Ten pozwał stację i wygrał

  Polsat uśmiercił żywego. Ten pozwał stację i wygrał

  Pomylenie zdjęcia bohatera reportażu może stanowić naruszenie dóbr osobistych - wynika z wyroku Sądu Apelacyjnego w Warszawie.
 • "Umów się ze mną. Take me out": Nowość w Polsacie

  "Umów się ze mną. Take me out": Nowość w Polsacie

  Już marcu na antenie Polsatu pojawi się polska wersja międzynarodowej produkcji "Take Me Out", czyli po prostu "Umów się ze mną".
 • "The story of my life - Historia naszego życia": Nowe show Polsatu

  "The story of my life - Historia naszego życia": Nowe show Polsatu

  Jedną z wiosennych nowości Polsatu będzie talk-show "The story of my life - Historia naszego życia". Program ma poprowadzić Katarzyna Montgomery.
 • Polsat będzie transmitował gale UFC

  Polsat będzie transmitował gale UFC

  UFC i Polsat podpisały umowę o transmisji wszystkich gal UFC na żywo w Polsce. Fani mieszanych sztuk walki będą mogli oglądać wszystkie materiały UFC przez następne trzy lata na kanałach Polsatu - podano w komunikacie nadawcy.
 • "Wyjdź za mnie": Nowy reality show Polsatu

  "Wyjdź za mnie": Nowy reality show Polsatu

  Polsat szuka uczestników nowego reality show "Wyjdź za mnie". Produkcja ma zadebiutować na antenie stacji na wiosnę 2018 - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl.
 • Sylwester z Polsatem: Hity, wróżby, horoskopy

  Sylwester z Polsatem: Hity, wróżby, horoskopy

  Transmitowana przez Polsat Sylwestrowa Moc Przebojów po raz kolejny odbędzie się w Katowicach. Na multimedialnej scenie pod Spodkiem pojawi się europejski król muzyki tanecznej Alvaro Soler, największe hity zagrają również Vengaboys i Danzel. Zabawę w plenerze i przed telewizorami zagwarantują również polscy wykonawcy m.in. Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Enej, Golec uOrkiestra, Natalia Szroeder czy Boys.
 • Czy Polsat zdominuje rynek telewizji naziemnej?

  Czy Polsat zdominuje rynek telewizji naziemnej?

  Za 103 mln zł Polsat kupił od Grupy ZPR Media wszystkie udziały w Eska TV, Polo TV, Eska TV Extra, Eska Rock TV i Vox Music TV oraz mniejszościowe udziały w Nowa TV i Fokus TV. Co to oznacza dla rynku naziemnej telewizji cyfrowej?
 • Polsat świętuje 25. urodziny

  Polsat świętuje 25. urodziny

  Polsat świętuje 25. urodziny. Pierwsza komercyjna stacja telewizyjna rozpoczęła nadawanie dokładnie 5 grudnia 1992 roku.
 • ​Festiwal Piękna 2017 w telewizji Polsat

  ​Festiwal Piękna 2017 w telewizji Polsat

  W pierwszy weekend grudnia telewizja Polsat zaprasza na Festiwal Piękna 2017. Widzowie poznają dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę, zostaną bowiem wybrani Miss Polski, Miss Supranational i po raz drugi Mister Supranational.
 • Polsat odpowiada na zarzuty Jacka Kurskiego

  Polsat odpowiada na zarzuty Jacka Kurskiego

  "Apelujemy do Prezesa Telewizji Polskiej SA Pana Jacka Kurskiego o to, aby nie angażował Telewizji Polsat w jakiekolwiek rozgrywki polityczne" - napisał w specjalnym oświadczeniu rzecznik prasowy stacji, Tomasz Matwiejczuk. To reakcja na wywiad, jakiego Kurski udzielił "Rzeczpospolitej".

Filmy - Polsat (16)

 • "Umów się ze mną. Take Me Out" [promo]

 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 10. odcinka

  W dziesiątym, finałowym odcinku „#Supermodelki Plus Size” dowiemy się, kto zdobędzie tytuł, o którym marzą miliony dziewczyn. Podczas odcinka na żywo uczestniczki pierwszej edycji programu po raz ostatni zaprezentują się przed jurorami i będą miały szansę skraść serca widzów. O zwycięstwo walczyć będą: Joanna Cesarz, Zuzanna Zakrzewska i Katarzyna Bochenkiewicz. Która zdobędzie największą rzeszę fanów i zostanie pierwszą w Polsce #Supermodelką Plus Size?
 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 9. odcinka

  Już w środę półfinałowy odcinek programu „#Supermodelka Plus Size”. To ostatnia szansa dla uczestniczek, aby zawalczyć o wejście do ścisłego finału i kontynuować walkę o tytuł pierwszej w Polsce #Supermodelki Plus Size.
 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 7. odcinka

  Siódmy odcinek programu „#Supermodelka Plus Size” pokaże, że wszystkie dotychczasowe zadania, z którymi mierzyły się uczestniczki, nie były takie trudne. Prawdziwy problem pojawi się teraz, kiedy dziewczyny będą miały stanąć przed obiektywem aparatu bez makijażu i pełnej stylizacji, a nawet… całkiem nago.