Polsat

Artykuły - Polsat (1463)

 • "Śpiewajmy razem. All Together Now": Kim jest ta setka jurorów?

  "Śpiewajmy razem. All Together Now": Kim jest ta setka jurorów?

  Jakie było najczęściej zadawane pytanie po pierwszym odcinku nowego show Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now"? Okazuje się, że widzowie są ciekawi, kim jest setka jurorów na ścianie?
 • Piosenka z reklamy "Jesień 2018 w Polsacie" to wielki hit. Wiesz, kto śpiewa "Shake It Off"?

  Piosenka z reklamy "Jesień 2018 w Polsacie" to wielki hit. Wiesz, kto śpiewa "Shake It Off"?

  Polsat w reklamie promującej tegoroczną jesienną ramówkę postanowił wykorzystać piosenkę Taylor Swift "Shake It Off".
 • Polsat zrobi z Michała Wiśniewskiego i Sławomira dziadków! ("The Story of My Life")

  Polsat zrobi z Michała Wiśniewskiego i Sławomira dziadków! ("The Story of My Life")

  Jesienią Polsat pokaże drugą edycję programu "The Story of My Life. Historia naszego życia", w którym pojawią się m.in. Michał Wiśniewski i Sławomir ze swoimi żonami.
 • Co nowego w Polsacie?

  Co nowego w Polsacie?

  Jesień 2018 w Polsacie zapowiada się imponująco! Pojawią się aż trzy zupełnie nowe programy, które już okazały się hitami poza naszymi granicami. Ponadto przeszyją nas dreszcze emocji podczas wieczorów z nowym serialem kryminalnym "Ślad". Nie zabraknie również już sprawdzonych i uwielbianych przez widzów show i seriali.
 • "Śpiewajmy razem. All Together Now": Nowy program Polsatu

  "Śpiewajmy razem. All Together Now": Nowy program Polsatu

  Już jesienią wystartuje nowy muzyczny program telewizji Polsat. "Śpiewajmy razem. All Together Now" to format, jakiego jeszcze nie było, uczestników będzie bowiem oceniać aż 100 jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów, osobowości z wyjątkową charyzmą. To największy panel jurorski w historii telewizji, przed którym wystąpi cała plejada utalentowanych uczestników, prezentujących różne gatunki muzyczne i wszystkie style wokalne.
 • ​"Ślad": nowy serial kryminalny Polsatu

  ​"Ślad": nowy serial kryminalny Polsatu

  10 września na antenie Polsatu zadebiutuje nowy serial kryminalny „Ślad”. Produkcja przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych.
 • "Lepiej późno niż wcale": Międzynarodowy hit w Polsacie

  "Lepiej późno niż wcale": Międzynarodowy hit w Polsacie

  W życiu nigdy na nic nie jest za późno! Tę maksymę wyznają czterej dojrzali mężczyźni, którzy osiągnęli już życiowy sukces, ale wciąż są spragnieni nowych wyzwań. Czwórka przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia! Odwiedzą wyjątkowo egzotyczne miejsca w Japonii, Korei i Indonezji, a w wyprawie towarzyszy im Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje. Już od września na antenie Polsatu polska wersja międzynarodowego hitu "Better Late Than Never", czyli "Lepiej późno niż wcale".

Filmy - Polsat (18)

 • Bożydar Iwanow przed nowym sezonem Ligi Mistrzów. Wideo

  Długość nowego studia jest adekwatna do tego, co się będzie działo. Jeśli pokazujemy wszystkie mecze na żywo, to do każdego z nich trzeba będzie się odnieść – mówi komentator Polsatu Bożydar Iwanow przed nowym sezonem Ligi Mistrzów.
 • Ewa Wachowicz wszechstronna gwiazda

  Poza byciem jurorką w programie "TOP CHEF" Ewa Wachowicz jest także producentką telewizyjną m.in. programu "EWA Gotuje" oraz autorką poradników kulinarnych. Od kilku miesięcy, Wachowicz prowadzi w centrum Krakowa, również własną restaurację "Zalipianki".
 • "Umów się ze mną. Take Me Out" [promo]

 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 10. odcinka

  W dziesiątym, finałowym odcinku „#Supermodelki Plus Size” dowiemy się, kto zdobędzie tytuł, o którym marzą miliony dziewczyn. Podczas odcinka na żywo uczestniczki pierwszej edycji programu po raz ostatni zaprezentują się przed jurorami i będą miały szansę skraść serca widzów. O zwycięstwo walczyć będą: Joanna Cesarz, Zuzanna Zakrzewska i Katarzyna Bochenkiewicz. Która zdobędzie największą rzeszę fanów i zostanie pierwszą w Polsce #Supermodelką Plus Size?