Polonia Warszawa

Artykuły - Polonia Warszawa (2160)

 • Polonia - Widzew. W sobotę wielki mecz w trzeciej lidze

  Polonia - Widzew. W sobotę wielki mecz w trzeciej lidze

  Wielka piłka wraca na Konwiktorską. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Polonia Warszawa zagra z Widzewem Łódź. Jeszcze kilka lat temu oba kluby grały przeciwko sobie w Ekstraklasie. Jednak fatalnie zarządzane przez swoich poprzedników muszą się odradzać w niższych ligach. W sobotę o 17 rozpocznie się mecz tych drużyn w ramach rozgrywek trzeciej ligi.
 • Jerzy Engel nie jest już prezesem Polonii Warszawa

  Jerzy Engel nie jest już prezesem Polonii Warszawa

  Były selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Engel zrezygnował z funkcji prezesa Polonii Warszawa. Jego następcą został Janusz Kopeć.
 • Jerzy Engel: Mamy jedną z najciekawszych drużyn na świecie

  Jerzy Engel: Mamy jedną z najciekawszych drużyn na świecie

  - Mówiłem już przed rozpoczęciem eliminacji, że jesteśmy jedynym wielkim faworytem tej grupy. Nie ma tutaj przeciwnika, który prezentowałby zbliżony do nas poziom. Ten zespół ma olbrzymi potencjał i może w Rosji walczyć nawet o medal - mówi w rozmowie z Interią Jerzy Engel.
 • Igor Gołaszewski nie jest już trenerem piłkarzy Polonii Warszawa

  Igor Gołaszewski nie jest już trenerem piłkarzy Polonii Warszawa

  Zarząd Polonii Warszawa przyjął dziś rezygnację Igora Gołaszewskiego z funkcji trenera piłkarzy pierwszego zespołu. W najbliższym meczu drugiej ligi drużynę poprowadzi jej drugi trener, Wojciech Szymanek. Zarząd Polonii zaproponował Gołaszewskiemu pozostanie w strukturach klubu.
 • Rafał Kosiec, były piłkarz Polonii Warszawa: Czuję niekończący się ból

  Rafał Kosiec, były piłkarz Polonii Warszawa: Czuję niekończący się ból

  - ​Nie ma sekundy, żeby o tym nie myśleć. Dwadzieścia cztery godziny na dobę. To jest taki ból, takie pieczenie w brzuchu i w nogach, że nie da rady o tym zapomnieć, nawet na sekundę. - Rafał Kosiec, piłkarz drugoligowej Polonii Warszawa w przejmującej rozmowie opowiedział Interii o swojej chorobie.
 • Rafał Kosiec z Polonii Warszawa prosi o pomoc. Nie chce pieniędzy, ale specjalisty

  Rafał Kosiec z Polonii Warszawa prosi o pomoc. Nie chce pieniędzy, ale specjalisty

  Niespełna pięć miesięcy temu biegał, przepychał się, wykonywał wślizgi. Dziś walczy o życie i błaga o wsparcie. - Nie chcę pieniędzy, ale pomocy w znalezieniu odpowiedniego specjalisty. To doliczony czas gry o moje życie - apeluje Rafał Kosiec, zawodnik Polonii Warszawa.
 • Igor Gołaszewski: Nie wiem, skąd w ludziach tyle chamstwa

  Igor Gołaszewski: Nie wiem, skąd w ludziach tyle chamstwa

  - Trzeba skończyć z jeżdżeniem po mniejszych miejscowościach. Kluby z taką renomą i historią jak Polonia nie są mile witane w miasteczkach. Nie wiem, czym to jest spowodowane. Ludzie nie potrafią się często zachować. Kiedy mają okazję zobaczyć drużynę z ogromną tradycją, powinni zachować minimalny szacunek - mówi w rozmowie z Interią Igor Gołaszewski, trener Polonii Warszawa, która w sobotę rozegra pierwszy mecz w rundzie wiosennej III ligi łódzko-mazowieckiej.
 • Polonia Warszawa - Radosław Majdan zgłoszony do rozgrywek 3. ligi

  43-letni Radosław Majdan został zgłoszony do rozgrywek 3. ligi w barwach Polonii Warszawa.
 • Ambitne plany Polonii Warszawa - za pięć lat Ekstraklasa

  Za pięć lat znów zagrają w piłkarskiej Ekstraklasie, w dodatku na nowym stadionie - to ambitne plany władz trzecioligowej Polonii Warszawa.
 • Ambitne plany Polonii Warszawa - nowy stadion i Ekstraklasa

  Ambitne plany Polonii Warszawa - nowy stadion i Ekstraklasa

  - Budowa stadionu z zapleczem biznesowym do 2020 roku oraz odbudowa struktur klubu piłkarskiego, którego celem jest awans do Ekstraklasy również do 2020 roku - to nasze cele - powiedział prezes zarządu spółki Polonii Warszawa SA i były selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Engel.

Filmy - Polonia Warszawa (8)