Sport - polo

Artykuły - Polo (6)

 • Kronum, lacrosse, futbol amerykański – nowe sporty w Polsce

  Kronum, lacrosse, futbol amerykański – nowe sporty w Polsce

  "Spalony! Sędzia, ty skończony kretynie" – krzyczysz, po czym patrzysz na swoją ukochaną, która siedzi na kanapie obok, a jej wzrok mówi: "Ale o co chodzi?". I po chwili wraca do malowania paznokci... Chcesz się poczuć tak jak ona? Nic trudnego! Wystarczy, że poznasz dyscypliny sportu, które pojawiły się już w naszym kraju.
 • Batistuta znów będzie strzelał gole

  Batistuta znów będzie strzelał gole

  Najlepszy strzelec piłkarskiej reprezentacji Argentyny wszech czasów Gabriel Batistuta, już wkrótce ma strzelać gole dla klubu Boca Juniors, ale z grzbietu konia, w grze w polo.
 • Gabriel Batistuta zagra w Boca Polo Team

  Gabriel Batistuta zagra w Boca Polo Team

  Legendarny napastnik Fiorentiny, Gabriel Batistuta nie pozwala o sobie zapomnieć. Piłkarz w najbliższym czasie będzie grał w polo w drużynie Boca Polo Team.
 • Batistuta woli polo niż futbol

  Batistuta woli polo niż futbol

  Gabriel Batistuta, były napastnik Fiorentiny i reprezentacji Argentyny, został graczem polo, konnej odmiany hokeja. Teraz "Batigol" zamiast straszyć bramkarzy atomowymi strzałami, dostojnie dosiada wierzchowca i strzela gole drewnianym kijem.
 • Książę Karol i golasy na meczu

  Książę Karol i golasy na meczu

  Trzech nagusów zakłóciło mecz polo oglądany przez księcia Karola.
 • Kontakt Polaka na torze z bandą

  Kontakt Polaka na torze z bandą

  Młody krakowski kierowca wyścigowy Maciej Steinhof, jedyny Polak startujący w pucharze Volkswagena Polo w Niemczech, zaliczył dwa szybkie wyścigi na torze EuroSpeedway w Lausitz. Steinhof jest najlepszym debiutantem serii, uważanej za kuźnię młodych talentów.