Muzyka - polki

Artykuły - Polki (5)

 • Najpiękniejsze Polki 2008

  Najpiękniejsze Polki 2008

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza 2008". W ubiegłym roku zwyciężyła Natasza Urbańska.
 • Najseksowniejsze Polki

  Najseksowniejsze Polki

  Magazyn dla panów "CKM" z okazji swojego dziesięciolecia opublikował listę dziesięciu najbardziej seksownych Polek. Zwyciężyła Dorota Doda Rabczewska.
 • Najpiękniejsze Polki 2007

  Najpiękniejsze Polki 2007

  Aleksandra Kwaśniewska, Małgorzata Foremniak, Monika Brodka i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza'2007". W ubiegłym roku zwyciężyła Joanna Brodzik.
 • Najpiękniejsze Polki 2005

  Najpiękniejsze Polki 2005

  Monika Brodka (18 l.), Joanna Brodzik (32 l.) i Katarzyna Cichopek (23 l.) znalazły się na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza '2005". W plebiscycie, który od czterech lat organizuje magazyn "Viva", czytelnicy wybierają Najpiękniejszą Polkę i Polaka. W ubiegłym roku zwyciężyli: Otylia Jędrzejczak i Michał Żebrowski.
 • Queens Of The Stone Age: Niebezpieczna polka

  Queens Of The Stone Age: Niebezpieczna polka

  Josh Homme z amerykańskiej grupy Queens Of The Stone Age zdradził, że na każdej jej płycie można znaleźć utwór utrzymany w rytmie... polki. Takie jest też, jego zdaniem, promujące najnowszą płytę "Songs For The Deaf" singlowe nagranie "No One Knows", a także kilka kompozycji z poprzednich wydawnictw. Homme twierdzi, że jest to związane z faktem, że jako muzycy lubią podejmować wyzwania.