Film - polki

Artykuły - Polki (11)

 • Te Polki są na topie!

  Te Polki są na topie!

  Jeden z najbliższych numerów australijskiego "Vogue'a" poświęcony będzie w całości polskiej modelce - Anji Rubik. To zaszczyt, który przypada w udziale tylko prawdziwym gwiazdom. A Rubik do nich z pewnością należy.
 • Kammel, Ibisz i gala Miss Polski

  Kammel, Ibisz i gala Miss Polski

  W niedzielę, 29 sierpnia, odbędzie się gala Miss Polski 2010. Podczas wieczoru zaśpiewają m.in. zespoły Ich Troje oraz Kombii, a także duet: Lidia Kopania - Marcin Mroziński. Galę poprowadzą Krzysztof Ibisz, Tomasz Kammel, Maciej Dowbor i Maciej Rock. Transmisja w telewizji Polsat.
 • Czy Polki są szalonymi dziewicami?

  Czy Polki są szalonymi dziewicami?

  Patrząc na bohaterki "Klubu Szalonych Dziewic" nasuwa się pytanie, czy kobiety pokazane w serialu to obraz typowej Polki czy tylko wymysł scenarzystów?
 • Najpiękniejsze Polki w TVP2

  Najpiękniejsze Polki w TVP2

  W sobotę, 24 października, o godz. 20:05 telewizyjna Dwójka przeprowadzi transmisję z finału konkursu Miss Polonia 2009. W Białej Fabryce w Łodzi odbędzie się jubileuszowa gala z okazji osiemdziesięciolecia najstarszego i najbardziej prestiżowego Konkursu Piękności w Polsce.
 • Jak Polki wyglądają nago?

  Jak Polki wyglądają nago?

  Polki chcą seksu i chcą o tym mówić bez skrępowania, a pomaga im w tym... telewizja. Na oczach milionów telewidzów uczestniczki programu "Jak dobrze wyglądać nago" przezwyciężają swoje kompleksy.
 • Najbardziej wpływowe Polki?

  Najbardziej wpływowe Polki?

  Doda i Ilona Łepkowska to - według rankingu przygotowanego przez tygodnik "Newsweek" - władczynie polskich dusz.
 • Najpiękniejsza para Polski

  Najpiękniejsza para Polski

  Gwiazdy ekranu i estrady, aktorzy, piosenkarze, sportowcy, ale i dziennikarze powalczą o tytuł Najpiękniejszej Polki i Najpiękniejszego Polaka w szóstej edycji organizowanego przez tygodnik Viva plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi".
 • Polki rozbiorą się w telewizji

  Polki rozbiorą się w telewizji

  Spójrz w lustro, jesteś piękna! W ubraniu i bez. To motto nowego programu TVN Style. Stacja już wkrótce wyemituje program, w którym pokaże jak być piękną i oczarować partnera, bez ingerencji skalpela.
 • Co nas czeka wiosną w telewizji?

  Bracia Karnowscy i "Przebojowe Polki" w TVP, śpiewające gwiazdy seriali w Polsacie oraz kolejne edycje znanych pozycji, w tym "Tańca z gwiazdami" w TVN - to niektóre propozycje programowe w wiosennych ramówkach telewizyjnych.
 • Prokop poprowadzi show

  Prokop poprowadzi show

  Już 10 marca w każdą sobotę o godz. 21.00 w TVP2 będziemy mogli oglądać nowy telewizyjny show "Przebojowe Polki". Gospodarzem programu będzie Marcin Prokop.