InteriaTV - polki

Filmy - Polki (11)

 • Polki podbijają świat bikini fitness. Na czym polega ta dyscyplina?

  Aż 5 medali - w tym 2 złote i 3 srebrne , przywiozły reprezentantki Polski z mistrzostw świata IFBB Bikini Fitness w Ekwadorze. Reprezentujące Polskę sportsmenki są niezwykle utalentowane i zgodnie podkreślają, że odczuwają dumę ze swojego pochodzenia. Natalia Czajkowska, Natala Damek, Nikoletta Sularz i Patrycja Słaby opowiedziały w "Dzień Dobry TVN" o swojej dyscyplinie. - Jest to taki sport, który cieszy oko – wyjaśniła Czajkowska. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Co Niemcy myślą o Polkach?

  8 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. Redakcja Deutsche Welle wyszła na ulice jednego z niemieckich miast, by zapytać tamtejszych mężczyzn, co sądzą o Polkach i czego życzą z okazji ich święta. Koniecznie zobaczcie!
 • Co Polki myślą na swój temat?

  Jakie są Polki? Czy każda kobieta ma charakterek i zawsze musi postawić na swoim? Zobaczcie, co myślą na swój temat!
 • Mężczyźni szczerze o kobietach

  Co mężczyźni sądzą o Polkach? Jakie cechy charakteru najbardziej w nich cenią oraz - czy kobiety są z natury charakterne?
 • Co naprawdę Niemki sądzą o Polkach?

  Ubrane przeważnie bez smaku, tandetne w każdym calu; pretensjonalne, nadużywające ciężkich perfum i odpustowych pomadek. Dziewczyny, które jakimś cudem wyrwały się z Polski, i zachowujące się w tak, jakby w Niemczech złapały byka za rogi. Uległe i podporządkowane mężczyznom. Często mylone z Rosjankami. Jednym słowem - tania kobieta do najcięższych zadań. Taki stereotyp Polki jeszcze ponad dekadę temu był w Niemczech na porządku dziennym. Niemki miały albo bardzo powierzchowne, a więc tylko poprawne politycznie relacje z imigrantkami - albo wręcz żywiły nieskrywaną awersję do pań innej narodowości. Czy dziś potrzebna jest jeszcze promocja pozytywnego wizerunku Polek za granicą? Zapytaliśmy Niemki, co tak naprawdę sądzą o Polkach. Efekt przeszedł nasze oczekiwania. Zobaczcie, co odpowiedziały!
 • Magda Mielcarz o kobiecości i... pogodzie

  Magda Mielcarz rozmawiała z Katarzyną Olubińską w ulubionej warszawskiej księgarni aktorki "Wrzenie świata", o swoich fascynacjach, kobiecości oraz różnicach w mentalności między Polkami a Amerykankami.
 • "Polki są bardzo odważne"

  Magda Mielcarz, jurorka w programie "Top Model. Zostań modelką", podziwia odwagę dziewczyn, które zakwalifikowały się do ścisłego finału show: - Przy zadaniach, które one muszą wykonywać, nawet faceci pękają!
 • "Nie jestem typem matki Polki"

  Nie jestem typem kobiety, której poczucie spełnienia zapewnia samo macierzyństwo. Muszę realizować się poza domem - mówi Ilona Felicjańska.
 • Polki zaczęły dbać o siebie!

  Robert Kupisz, stylista fryzur wypowiada się na temat stanu włosów polskich kobiet.
 • Tak powinny wyglądać Polki?

  9 czerwca w studiu Hollywood w Warszawie odbył się wielki finał konkursu "Zostań modelką z Bravo Girl i D'vision".