Kobieta - polki

Artykuły - Polki (56)

 • Polka na diecie: Jak się odchudzamy?

  Polka na diecie: Jak się odchudzamy?

  Co druga z nas się odchudza, ale jedynie co piątej to się udaje. Dlaczego tak się dzieje?
 • Polki walczą o ślub w chmurach

  Polki walczą o ślub w chmurach

  6 grudnia na pokładzie samolotu SAS (skandynawskich linii lotniczych), lecącego ze Szwecji do Nowego Yorku, odbędzie się pierwszy w historii podniebny ślub pary jednopłciowej.
 • Paolo Cozza: Polki nie wiedzą, że są piękne

  Paolo Cozza: Polki nie wiedzą, że są piękne

  Polki nie wiedzą, że są piękne. Są strasznie zakompleksione. Brak im wiary w siebie. Uważam jednak, że winę za to ponoszą faceci - uważa Paolo Cozza, Włoch mieszkający od kilku lat w Polsce, znanego z telewizyjnego programu Europa da się lubić.
 • Conrado Moreno: Przepis na udane zakupy

  Conrado Moreno: Przepis na udane zakupy

  O o swojej metodzie na udane zkupy, ulubionych markach i częściach garderoby oraz o tym, jak ubierają się Polki opowiada Conrado Moreno.
 • Eliksir piękna dla każdej Polki

  Eliksir piękna dla każdej Polki

  Laboratorium Kosmetyczne AVA wprowadza na rynek "Ultra nawilżający krem z kwasem hialuronowym". W trosce o skórę Polek krem jest produkowany bez użycia konserwantów z grupy parabenów.
 • Polki świadomie planują macierzyństwo

  Polki świadomie planują macierzyństwo

  Coraz częściej Polki świadomie decydują o tym, kiedy chcą urodzić dziecko.
 • Polki są ambitne, ale nie dbają o zdrowie

  Polki są ambitne, ale nie dbają o zdrowie

  Polki należą do najbardziej ambitnych Europejek, gdyż chciałyby pogodzić posiadanie rodziny, sukces w pracy i atrakcyjny wygląd. Jednocześnie zajmują jedno z ostatnich miejsc pod względem dbałości o zdrowie.
 • W gronie przyjaciółek

  W gronie przyjaciółek

  Z najnowszych badań wynika, że najczęstszą formą relaksu wybieraną przez Polki jest spotkanie w gronie przyjaciół. Doradzamy więc, gdzie najlepiej zorganizować przyjęcie i czym zaskoczyć gości.
 • Wielkie ikony stylu, czyli kobiety, które nas inspirują

  My kobiety od wieków czerpiemy inspirację od innych kobiet. W każdych czasach pojawiają się osobowości wyznaczające trendy w sposobie bycia i modzie. Bywają podziwiane, ale i krytykowane, bo często przełamują konwencje i eksperymentują. A na kim wzorują się współczesne Polki?
 • Moda to sztuka ubierania się!

  Moda to sztuka ubierania się!

  Znawca najnowszych trendów, redaktor magazynu Show ds. mody, Wojtek Grzybała opowiada o tym, czym jest moda i luksus. Zdradza też sekret, jak modnie się ubierać, by nie ponieść modowej klęski.