Polka

Artykuły - Polka (2614)

Filmy - Polka (13)

 • Polka w Moulin Rouge tworzy historię

  W tym roku słynny kabaret Moulin Rouge obchodzi swoje 125. urodziny. W najnowszej rewii występuje doskonale zgrany 80-osobowy zespół złożony z artystek i artystów 14 narodowości. Wśród nich jest 23-letnia Polka – Justyna. Nasza rodaczka tańczy w Moulin Rouge od dwóch lat. Kandydatki na tancerki Moulin Rouge muszą znać taniec klasyczny, mieć 175 cm wzrostu i idealną sylwetkę. W czasie obowiązywania kontraktu nie mogą przytyć więcej niż 2 kilogramy – ale nie mogą też być zbyt chude. Kobiece kształty to w końcu znak rozpoznawczy tancerek najsłynniejszej rewii świata – podobnie jak świadomość własnego ciała. Na scenie w Moulin Rouge fałszywy wstyd nie istnieje. Kiedy trzeba, tancerki bez skrępowania odsłaniają swoje wdzięki.
 • "Każda Polka kocha Hołka"

  Popularny rajdowiec, Krzysztof Hołowczyc opowiada o rajdzie w Rosji przy minus 30 stopniach oraz rajdzie w USA, gdzie nasz kierowca został przyjęty wyjątkowo ciepło...
 • "Nie odkładamy spraw na półkę"

  Zatrzymanie Szkatuły potwierdza, że nie odkładamy spraw na półkę - podkreślił komendant główny policji gen. insp. Andrzej Matejuk. Poinformował, że w ramach CBŚ od 1 czerwca powstanie specjalny wydział operacji pościgowych.
 • "Polki są bardzo odważne"

  Magda Mielcarz, jurorka w programie "Top Model. Zostań modelką", podziwia odwagę dziewczyn, które zakwalifikowały się do ścisłego finału show: - Przy zadaniach, które one muszą wykonywać, nawet faceci pękają!