polisa na życie

Artykuły - Polisa na życie (7)

 • Będzie interwencja w sprawie toksycznych polis

  Będzie interwencja w sprawie toksycznych polis

  Komisja Nadzoru Finansowego zaakceptowała założenia tzw. interwencji produktowej w przypadku ubezpieczeń z funduszami kapitałowymi (UFK), potocznie nazywanych polisolokatami. To oznacza, że jeśli konstrukcja takiego produktu będzie niekorzystna dla klienta, a informacje o opłatach nieprzejrzyste, to ubezpieczyciele będą musieli usunąć taki produkt z oferty.
 • Komunikat z posiedzenia Komisji Nadzoru Finansowego

  Komisja jednogłośnie zaakceptowała założenia interwencji produktowej, o której mowa w art. 17 ust. 1 Rozporządzenia PRIIP1, dotyczącej ubezpieczeń na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi2 (UFK).
 • Ubezpieczenia: Nieprzedawnione obietnice

  Ubezpieczenia: Nieprzedawnione obietnice

  "Od 165 lat staramy się robić więcej niż inni, bo dla kogoś może to znaczyć wszystko" - to motto Prudential, towarzystwa ubezpieczeń, które w 2013 roku ponownie zaczęło działalność w Polsce.
 • Protest przeciwko nieuczciwym polisom na życie

  Protest przeciwko nieuczciwym polisom na życie

  Stowarzyszenie "Przywiązani do polisy" złożyło w biurze Prokuratora Generalnego zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez przewodniczącego KNF Andrzeja Jakubiaka.
 • "Gazeta Wyborcza": Plaga lewych odszkodowań

  Oszustom ubezpieczeniowym nie wystarczają już stłuczki. Zabierają się także do wyłudzeń z polis na życie - donosi "Gazeta Wyborcza".
 • Życie z polisą

  Życie z polisą

  Różnica w cenie polisy na życie na tą samą kwotę w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych może wynieść nawet ok. 2000 zł rocznie. Czy każdemu opłaca się wykupienie polisy na życie? Na co powinniśmy uważać nabywając taką polisę?
 • Robbie Williams wart pięć milionów dolarów

  Robbie Williams podpisał właśnie umowę ze znaną firmą ubezpieczeniową AIG. Jak się okazuje, jego prywatna polisa na życie warta jest obecnie pięć milionów dolarów. Jak na razie jedyną osobą, która otrzymałaby te pieniądze w przypadku jego śmierci, jest jego mama.