policjantki

Artykuły - Policjantki (21)

 • Policja zmienia mundury. Z powodu kobiet

  Policja zmienia mundury. Z powodu kobiet

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych chce ujednolicenia umundurowania policyjnych generałów. Wkrótce pierwsza kobieta ma zostać awansowana do tego stopnia, stąd konieczność wprowadzenia zmian.
 • Która z nich jest bardziej gorąca?

  Która z nich jest bardziej gorąca?

  "Gorący towar" to iście wakacyjny przebój z Sandrą Bullock, Melissą McCarthy i ogromną dawką poczucia humoru. Czy dwie pozornie bardzo się od siebie różniące policjantki zlikwidują rosyjskiego gangstera?
 • Kobieta z problemami

  Kobieta z problemami

  Fatalnie radzi sobie z bronią i nie umie strzelać. Mimo to w roli policjantki czuje się doskonale!
 • Policjantka jechała od krawężnika do krawężnika...

  Krakowska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie policjantki, która kierowała samochodem mając 3 promile alkoholu we krwi - poinformowała w poniedziałek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Krakowie Bogusława Marcinkowska.
 • Seksowna policjantka

  Seksowna policjantka

  Maja Hirsch opowiada o roli w serialu "Na krawędzi" i o swoich aktorskich idolach.
 • Umie się nieźle bić i trenuje judo

  Umie się nieźle bić i trenuje judo

  - Grałam już czarne charaktery, więc cieszę się, że mogę pokazać też moją dobrą naturę, choć... będę się bić - śmieje się Maja Hirsch, która do roli policjantki Tamary w serialu "Na krawędzi" przygotowywała się pod okiem najlepszych judoków.
 • Zdemaskowano policjantki odpowiedzialne za skandal

  Zdemaskowano policjantki odpowiedzialne za skandal

  Dwie policjantki z Los Angeles - Blanca Lopez i Rebecca Reyes - odpowiedzialne są za wyciek zdjęcia pobitej Rihanny, jak wykazało policyjne śledztwo.
 • Policjantka potrąciła 19-latkę. Jest bez winy?

  Policjantka potrąciła w czwartek wieczorem w Kielcach samochodem 19-latkę.
 • Wypadek nieoznakowanego radiowozu. Jechała policjantka

  Trzy osoby zostały ranne w wyniku wypadku z udziałem nieoznakowanego policyjnego radiowozu, do którego doszło w Legnicy (Dolnośląskie). Ranni to dwójka przechodniów i policjantka.
 • Policjantki w minispódniczkach

  Policjantki w minispódniczkach

  Zdaniem władz kartonowe figury policjantek w minispódniczkach ustawione na poboczach dróg w kilku czeskich miastach sprawiają, że kierowcy zwalniają tempo jazdy. Niektórzy nawet zabierają je ze sobą.

Filmy - Policjantki (4)

 • Kobiety-policjantki wkraczają do akcji

  Na ulicach Jaipuru, stolicy Radżastanu, pojawiły się... policjantki. W mieście powstała zmotoryzowana jednostka, w której służą 52 kobiety. Pilnują porządku publicznego i bezpieczeństwa mieszkańców, szczególnie kobiet. Każdego roku w Indiach zgłaszanych jest 40 tys. przypadków gwałtów. A liczba ta jest mocno zaniżona, bo większość ofiar boi się zgłosić na policję.
 • Atak na policjantki w Belgii

  W Belgii wszczęto śledztwo w sprawie wczorajszego ataku terrorystycznego w Charleroi. Mężczyzna, wykrzykując "Allah jest wielki!" zaatakował dwie policjantki maczetą. Jedna została ciężko ranna, sprawcę zastrzeliła policja.
 • Atak na policjantki w Belgii

  W Belgii wszczęto śledztwo w sprawie wczorajszego ataku terrorystycznego w Charleroi. Mężczyzna, wykrzykując "Allah jest wielki!" zaatakował dwie policjantki maczetą. Jedna została ciężko ranna, sprawcę zastrzeliła policja.
 • Te kobiety zawstydzą niejednego mężczyznę!

  Walczą z terrorystami, pilnują porządku, interweniują w kryzysowych sytuacjach - afgańskie policjantki nie mają łatwej służby! Równie trudno jest im funkcjonować na co dzień w szeregach formacji zdominowanej przez mężczyzn, chociaż dorównują im sprawnością i wykształceniem. - Nasza służba w policji nie różni się niczym od służby naszych braci - przekonuje pułkownik Dżamila Bajaz z Kabulu.