policja

Synonimy:
policja, policja Lublin policjan policjanci policjant policjantka policjsa
Inne znaczenia:
Policja (Film (2002)[Dark Blue] Reż.Ron Shelton) ,

Artykuły - Policja (7024)

 • Płace: ​Policjanci dostaną dodatek motywacyjny

  Płace: ​Policjanci dostaną dodatek motywacyjny

  Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk odnosząc się do ustawy o wsparciu służb mundurowych (nad którą pracuje Sejm), powiedział, że to nowa i cenna inicjatywa, na której bardzo mu zależy. Ma on nadzieję, że zachęci najbardziej doświadczonych policjantów do pozostania w szeregach.
 • Szwedzka policja: Przy zamkniętych stadionach możemy nareszcie normalnie pracować

  Szwedzka policja: Przy zamkniętych stadionach możemy nareszcie normalnie pracować

  Szwedzka policja przedstawiając raport za pierwsze półrocze stwierdziła, że codzienność w czasie pandemii koronawirusa z zamkniętymi stadionami piłkarskimi diametralnie odmieniła jej rzeczywistość i może zająć się skuteczniejszym ściganiem przestępców.
 • Morderstwo w Mrągowie: Jak znaleziono sprawcę?

  Morderstwo w Mrągowie: Jak znaleziono sprawcę?

  "Polowanie na prawdziwego psa. Po drugiej stronie odznaki" Grzegorza Głuszaka to wstrząsający materiał o rozgrywkach w polskiej policji, układach, wyścigu szczurów i walce o wysokie stanowiska toczącej się pod parasolem ochronnym najważniejszych polityków. Poniżej publikujemy fragment poświęcony głośnemu morderstwu w Mrągowie.
 • Premier League. Policja odwoła sezon?

  Premier League. Policja odwoła sezon?

  Brytyjska policja chce mieć możliwość odwołania sezonu piłkarskiego, jeśli w przypadku jego wznowienia kibice nie będą przestrzegać zasad wprowadzonych z powodu pandemii koronawirusa. Na razie rozgrywki pozostają zawieszone.
 • Brutalne starcie pseudokibiców ŁKS-u i Widzewa Łódź

  Brutalne starcie pseudokibiców ŁKS-u i Widzewa Łódź

  Pseudokibice ŁKS-u i Widzewa Łódź nie tylko naruszyli zalecenia związane z pandemią koronawirusa, ale przede wszystkim złamali polskie prawo! Jak donosi portal tvn24.pl, wspominając o połamanych rękach i szczękach, fanatycy obu klubów pobili się w jednym z łódzkich parków. Kilku poszkodowanych trafiło do szpitala.
 • Ostrów Wlkp.: Miała zapłacić 89 groszy, a straciła 6 tys. zł; policja przestrzega

  Ostrów Wlkp.: Miała zapłacić 89 groszy, a straciła 6 tys. zł; policja przestrzega

  ​Mieszkanka powiatu ostrowskiego dostała SMS z prośbą o dopłatę 89 groszy do wysłanej paczki. Gdy kliknęła w podany w wiadomości link i zrobiła przelew na "brakującą sumę", straciła 6 tysięcy złotych - poinformowała rzecznik prasowy policji w Ostrowie Wlkp. sierż. sztab. Małgorzata Michaś.
 • Policjanci doczekają się pieniędzy za niewykorzystany urlop

  Policjanci doczekają się pieniędzy za niewykorzystany urlop

  Niemal półtora roku po tym, jak Trybunał Konstytucyjny zakwestionował niekorzystne zasady wyliczania ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypłacany funkcjonariuszom odchodzącym ze służby, resort spraw wewnętrznych przygotował projekt, który umożliwi wypłatę wyrównań.
 • Pol'And'Rock Festival 2019 imprezą podwyższonego ryzyka. Jurek Owsiak odpowiada

  Pol'And'Rock Festival 2019 imprezą podwyższonego ryzyka. Jurek Owsiak odpowiada

  Po raz trzeci z rzędu Pol'and'Rock Festival (wcześniej znany pod nazwą Przystanek Woodstock) otrzymał status imprezy podwyższonego ryzyka. Specjalne oświadczenie w tej sprawie wystosował Jurek Owsiak.
 • Ruszył sezon kieszonkowców, nasze dane łupem cenniejszym niż gotówka

  Ruszył sezon kieszonkowców, nasze dane łupem cenniejszym niż gotówka

  Wraz ze zwiększającą się liczbą imprez masowych rośnie ryzyko kradzieży kieszonkowych i utraty kontroli nad swoimi danymi osobowymi. Podczas koncertów czy festynów najczęstszym łupem złodziei padają portfele i telefony komórkowe, które coraz częściej zawierają wiele informacji na temat swojego właściciela. Eksperci ostrzegają ze utrata danych osobowych może być bardziej bojesna niż utraga gtowki.
 • Policjant przejdzie na emeryturę bez względu na wiek

  Policjant przejdzie na emeryturę bez względu na wiek

  1 lipca mają się zmienić zasady przechodzenia funkcjonariuszy na emerytury. Osoby, które rozpoczęły służbę 1 stycznia 2013 r., nie będą już musiały czekać na zakończenie aktywności zawodowej do ukończenia 55. roku życia. Wystarczy, że będą miały 25 lat służby. Rozwiązanie to będzie obowiązywało we wszystkich służbach mundurowych.

Filmy - Policja (220)