policja

Synonimy:
policja, policja Lublin policjan policjanci policjant policjantka policjsa
Inne znaczenia:
Policja (Film (2002)[Dark Blue] Reż.Ron Shelton) ,

Artykuły - Policja (7021)

Filmy - Policja (218)

 • Grupa mężczyzn złamała obowiązujący w Anglii zakaz zgromadzeń. Gdy przyjechała policja, wszyscy udawali, że... ćwiczą

  Kilkunastu mieszkańców Birmingham złamało obowiązujący w Anglii zakaz zgromadzeń. Gdy przyjechała policja, grupa mężczyzn udawała, że... ćwiczy. Jest to dozwolone po ostatnim zniesieniu obostrzeń. Na nagraniu możemy usłyszeć jak jeden z nich zachęca pozostałych do robienia pajacyków, co rozbawiło interweniującego funkcjonariusza.
 • Zabezpieczali ciężarówkę, która wypadła z autostrady, po chwili w ich kierunku z impetem jechała następna. Policjanci cudem uniknęli tragedii

  Trzech policjantów z Teksasu cudem uniknęło śmierci podczas wypadku na autostradzie w Belton. Gdy funkcjonariusze zabezpieczali ciężarówkę, która wypadła z drogi i wjechała do rowu, zauważyli, że w ich kierunku z ogromną szybkością zbliża się następny ogromny pojazd. Natychmiast uciekli z miejsca, w którym stali, a po chwili przejechała tamtędy rozpędzona ciężarówka. Oba wypadki były spowodowane trudnymi warunkami atmosferycznymi. Jak poinformowała policja, w żadnym z wypadków nikt nie odniósł poważnych obrażeń.
 • Gęsi patrol w Londynie. Funkcjonariusze przeprowadzili stado przez ruchliwą ulicę

  Funkcjonariusze z Londynu pomogli zbłąkanej rodzinie gęsi. Gdy stado wyszło na ruchliwą ulicę natychmiast ruszyli z pomocą i eskortowali ich w bezpieczne miejsce. Jeden z policjantów próbował nawet wskazać rodzinie gęsi drogą mocno gestykulując na rondzie.
 • Policyjny chwytak ludzi. Kontrowersyjne narzędzie indyjskich służb w walce z pandemią

  Policja z miasta Czandigarh w północnych Indiach zaprezentowała narzędzie, które będzie służyło do chwytania osób podejrzanych o zakażenie koronawirusem lub nieprzestrzegających godziny policyjnej. Narzędzie przypomina chwytak do zwierząt. Ma około dwa metry długości, wykonane jest z metalu, a na końcu znajdują się rączki do złapania człowieka. Na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych, funkcjonariusze pokazali, że zatrzymana osoba będzie następnie umieszczana na policyjnej ciężarówce. Prezentacja spotkała się z krytycznymi opiniami lokalnych mediów. Dziennikarze ocenili, że policja zamierza traktować ludzi, jak zwierzęta.