pole

Artykuły - Pole (6)

 • Kraj Chabarowski: Pół tony kawioru w karawanie

  Kraj Chabarowski: Pół tony kawioru w karawanie

  Rosyjska policja w Kraju Chabarowskim na Dalekim Wschodzie Federacji Rosyjskiej zatrzymała samochód karawan, w którym znalazła pół tony kawioru.
 • Pole golfowe na pogórniczym terenie

  Pole golfowe na pogórniczym terenie

  Kosztem ponad 11,5 mln zł na 26 hektarach pogórniczego terenu w Bytomiu powstało pole golfowe. Docelowo ma być dwukrotnie większe, a wokół niego powstaną domy i obiekty komercyjne. Wizytówką całości jest zabytkowa wieża szybowa dawnej kopalni.
 • Turcja: Siedem ofiar śmiertelnych konfliktu o pole

  Co najmniej siedem osób zginęło, a dziewięć zostało rannych w środę w ostrym sporze o pole uprawne, który wywiązał się między dwiema spokrewnionymi rodzinami w prowincji Mus, na wschodzie Turcji - poinformowała turecka agencja informacyjna Dogan.
 • Złodzieje ukradli całą kukurydzę z pola

  - Kukurydziane żniwa urządzili sobie złodzieje na Słowacji, uprzątając całe pole, przez nikogo niezauważeni. Ich łupem padło około 80 ton kukurydzianych kolb - poinformowała w czwartek policja w Koszycach.
 • Najtaniej na Psim Polu - rynek wtórny mieszkań we Wrocławiu

  Najtaniej na Psim Polu - rynek wtórny mieszkań we Wrocławiu

  Ostatnie lata to dla Wrocławia okres intensywnego rozwoju budownictwa mieszkaniowego. Najwięcej inwestycji jest realizowanych w dzielnicach Krzyki, Fabryczna, Psie Pole. Najtaniej mieszkanie kupić można w dwóch ostatnich. Krzyki to po Starym Mieście najdroższa dzielnica stolicy Dolnego Śląska.
 • Kombajny grzęzną na polach

  Pogoda przeszkadza rolnikom w żniwach, a już teraz wiadomo, że będą one opóźnione nawet o kilka tygodni. "Nasz Dziennik" pisze, że część rolników obawia się nawet, że ziarno zbiorą dopiero we wrześniu, ponieważ wtedy wjazd na pola kombajnami będzie możliwy.

Filmy - Pole (2)