polbank

Artykuły - Polbank (42)

 • Falsart Raiffeisen Polbanku?

  Falsart Raiffeisen Polbanku?

  Jak podaje dzisiejszy Parkiet, może nie dojść do oferty publicznej i debiutu Raiffeisen Polbanku na GPW.
 • Raiffeisen Bank Polska wystawiony na sprzedaż

  Raiffeisen Bank Polska wystawiony na sprzedaż

  Raiffeisen Bank International poinformował, że dla zwiększenia rezerw kapitałowych sprzedaje swe bankowe spółki-córki w Polsce i Słowenii oraz swój działający w Czechach i na Słowacji internetowy bank Zuno podały agencje Reuters i Bloomberg. RBI zamierza także do końca 2017 roku zmniejszyć swe aktywa ważone ryzykiem w Rosji o około 20 proc., a na Ukrainie o około 30 proc.
 • Wizz Air i Raiffeisen Polbank: Robisz zakupy i latasz taniej

  Wizz Air i Raiffeisen Polbank: Robisz zakupy i latasz taniej

  Wizz Air i Raiffeisen Polbank wydały karty debetowe i kredytowe, dzięki którym za każde wydane 5 zł otrzymuje się 2 punkty w klubie Wizz Discount Club, za które później można kupować jeszcze tańsze bilety lotnicze.
 • Fuzja prawna Raiffeisen Bank Polska i Polbank EFG

  Fuzja prawna Raiffeisen Bank Polska i Polbank EFG

  Z końcem 2012 roku sfinalizowano fuzję prawną Raiffeisen Bank Polska i Polbanku EFG. Bank będzie działał pod marką handlową Raiffeisen Polbank - poinformował bank w środowym komunikacie.
 • Sąd Rejestrowy zarejestrował bank krajowy Polbank EFG SA

  Sąd Rejestrowy zarejestrował bank krajowy Polbank EFG SA, który wcześniej działał jako oddział instytucji kredytowej - podał Polbank w komunikacie prasowym.
 • Więcej pieniędzy na mieszkania mimo Rekomendacji T

  Więcej pieniędzy na mieszkania mimo Rekomendacji T

  Rekomendacja T nie przestraszyła banków. Po jej wejściu w życie mają większy gest niż wcześniej. Zdolność kredytowa klientów zainteresowanych kredytami mieszkaniowymi poszła mocno w górę.
 • Intesa Sanpaolo chce przejąć Polbank

  Zajmujący pierwsze miejsce we włoskiej bankowości dla klientów prywatnych bank Intesa Sanpaolo potwierdził w czwartek złożenie wiążącej oferty ws. zakupu przeznaczonego na sprzedaż Polbanku - polskiej filii drugiego największego banku Grecji - EFG Eurobank.
 • Ranking kredytów gotówkowych Gold Finance

  Ranking kredytów gotówkowych Gold Finance

  Wygląda na to, że klienci mają już za sobą szczyt wysokich wycen kredytów gotówkowych. Wprawdzie o spektakularnych spadkach kosztów nie ma mowy, ale niewielkie ustępstwa ze strony banków już są - wynika z najnowszego rankingu kredytów gotówkowych przeprowadzonego przez firmę doradztwa finansowego Gold Finance.
 • Pożyczki przestały mocno drożeć

  Pożyczki przestały mocno drożeć

  Pożyczki gotówkowe przestały drożeć. Z zestawienia ofert 24 banków, przygotowanego przez Gold Finance, wynika, że w marcu po raz pierwszy od kilku miesięcy przeciętny koszt całkowity kredytu gotówkowego w wysokości 10 tys. zł na 3 lata spadł i to sporo.
 • Sprawy na telefon

  Sprawy na telefon

  Telefon komórkowy uratuje przed jazdą na gapę, pozwoli zapłacić za drobne zakupy lub usługi, pomoże wezwać pomoc czy zablokować skradzioną kartę. Przedstawiamy 11 sposobów zaoszczędzenia czasu, nerwów i pieniędzy dzięki komórce.