Poland Business Run

Artykuły - Poland Business Run (10)

 • Poland Business Run. W niedzielę pobiegnie ponad 23,5 tys. osób

  Poland Business Run. W niedzielę pobiegnie ponad 23,5 tys. osób

  Tysiące biegaczy w dziewięciu miastach wystartuje w 7. edycji charytatywnego biegu Poland Business Run. 2 września zawodnicy rywalizować będą w pięcioosobowych drużynach składających się z pracowników polskich firm i korporacji, a ich celem będzie pomoc niepełnosprawnym w zakupie protez.
 • Poland Business Run a budowanie wizerunku pracodawcy z wyboru

  Poland Business Run a budowanie wizerunku pracodawcy z wyboru

  Niż demograficzny, pojawienie się zagranicznych firm na polskim rynku pracy, niedobór specjalistów czy emigracja - to tylko niektóre przyczyny przejścia do tzw. rynku kandydata. Pracodawcy, borykając się z problemami rekrutacyjnymi, wymyślają coraz to bardziej spektakularne sposoby na przyciągnięcie talentów. Tymczasem badania pokazują, że kandydaci zwracają coraz większą uwagę na to, czy przyszły pracodawca angażuje się społecznie.
 • Dla kogo 4 września pobiegnie sztafeta Poland Business Run?

  Dla kogo 4 września pobiegnie sztafeta Poland Business Run?

  Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty, Fundacja na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, Amp Active, AVANTI, Stowarzyszenie Unicorn i Pierwszy Krok - to organizacje charytatywne, które wesprą w tym roku biegacze Poland Business Run. 4 września w siedmiu miastach Polski na starcie staną mieszkańcy: Krakowa, Poznania, Katowic, Łodzi, Warszawy, Wrocławia i Gdańska. Wszystko po to, aby kolejne osoby mogły stanąć na nogi!
 • Poland Business Run, czyli biznes daje i dostaje

  Poland Business Run, czyli biznes daje i dostaje

  Wzrost zaufania do firmy, budowanie relacji z władzami miast, integracja ze społecznością lokalną i zwiększenie zaangażowania pracowników - to tylko niektóre korzyści, jakie daje firmom udział w Poland Business Run. Pozytywny wizerunek największego charytatywnym biegu biznesowego w Polsce i skojarzenia z nim związane przenoszą się też na przedsiębiorstwa, które tworzą inicjatywę.
 • Piąte urodziny Poland Business Run!

  Piąte urodziny Poland Business Run!

  Już po raz piąty drużyny z różnych miast Polski staną na starcie, aby pomóc podopiecznym między innymi Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. 4 września w charytatywnej sztafecie pobiegną mieszkańcy Krakowa, Warszawy, Poznania, Katowic, Łodzi, Wrocławia i po raz pierwszy - Gdańska.
 • Rekordowy Poland Business Run

  Rekordowy Poland Business Run

  14 września prawie 10 000 osób w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Warszawie wystartowało w Poland Business Run, by pomóc podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Udało się! Co najmniej jedenaście osób dostanie nowe dostosowane do ich potrzeb protezy.
 • Poland Business Run - za 10 dni 10000 osób pobiegnie po protezy

  14 września punktualnie o 10.30 w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi i Warszawie wystartuje charytatywny bieg biznesowy Poland Business Run. Prawie 10 000 osób weźmie w nim udział, by pomóc w zakupie protez dla siedmiorga podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. To trzecia edycja biegu, który do tej pory pomógł już "stanąć na nogi" dziewięciu osobom.
 • Dwie nogi wystarczą, by pomóc - rozmowa z Jaśkiem Melą

  Dwie nogi wystarczą, by pomóc - rozmowa z Jaśkiem Melą

  Czy to możliwe że dwie nogi i trochę chęci wystarczą, by grupa podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty znów mogła chodzić, realizować swoje marzenia i "normalnie żyć"? Tak! Doskonałym przykładem jest Jasiek Mela, zdobywca m.in. dwóch biegunów, Kilimandżaro, Elbrusa. Od września będziemy mogli go zobaczyć w dancing with Stars. Taniec z Gwiazdami. Fundacja, którą założył, od lat zajmuje się osobami po amputacjach. To dla nich w pięciu miastach Polski wystartuje Poland Business Run - charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety, w którym może wziąć udział nawet 12 tysięcy osób. O tym dlaczego pomaganie osobom po amputacji jest tak ważne rozmawiamy z Jaśkiem Melą.
 • Poland Business Run - pobiegli by inni mogli stanąć na nogi

  Poland Business Run - pobiegli by inni mogli stanąć na nogi

  Charytatywny bieg biznesowy Poland Business Run, który odbył się w minioną niedzielę w Krakowie, Poznaniu i Katowicach to impreza jedyna w swoim rodzaju. Wzięło w niej udział prawie 4600 osób, czyli ponad 900 pięcioosobowych sztafet, reprezentujących kilkaset firm z tych regionów. Na protezy dla pięciorga podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty - Agnieszki, Tomka, Moniki, Łukasza i Rafała, zebrano łącznie ponad 400 000 zł.
 • 4600 osób pobiegnie w Poland Business Run 2013

  4600 osób pobiegnie w Poland Business Run 2013

  W niedzielę, 15 września o godzinie 10.30 w trzech miastach - Krakowie, Poznaniu i Katowicach, wystartuje charytatywny bieg biznesowy Poland Business Run. Dla Tomka, Agnieszki, Moniki, Łukasza i Rafała - podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, weźmie w nim udział łącznie 4600 osób, czyli 920 pięcioosobowych sztafet zgłoszonych przez kilkaset firm z tych regionów.