menway - Polacy za granicą Polsat Play

Filmy - Polacy za granicą Polsat Play (4)

 • "Polacy za granicą": Ręcznie robione cygara i pyszna czekolada. Dominikana potrafi zachwycić

  Magda mieszka na Dominikanie i prowadzi tam swój hotel. Razem z nią wybierzemy się w najciekawsze miejsce na wyspie - zobaczymy jak powstają ręcznie robione cygara, a także poznamy tajniki przygotowania tabliczki czekolady!Fragment programu "Polacy za granicą", emitowanego na antenie Polsat Play.
 • "Polacy za granicą": Latające szczury i winda dla samochodów. Hamburg tylko dla wtajemniczonych

  W Hamburgu są nietypowe zwyczaje. Również jest to miasto pełne ciekawych miejsc. Jednym z obiektów wartych zobaczenia jest winda dla samochodów, która prowadzi do tunelu pod kanałem wodnym.Fragment programu "Polacy za granicą", emitowanego na antenie Polsat Play.
 • "Polacy za granicą": Tych miejsc nie zwiedzają turyści. Polak pomaga biednym Kenijczykom

  Robert pochodzi z Warszawy. Cztery lata temu przyjechał do Kenii i zobaczył jak żyją ludzie w tym państwie. Sytuacja tak go poruszyła, że postanowił zostać i pomagać biednym mieszkańcom tego kraju.Fragment programu "Polacy za granicą", emitowanego na antenie Polsat Play.
 • "Polacy za granicą": Prawda o panamskich kapeluszach. Nie jest tak, jak myślimy

  Na początek zagadka: gdzie tak naprawdę produkuje się prawdziwe panamskie kapelusze? Odpowiedź w programie. Michał mieszka w Panamie od 6 lat. Przeniósł się tam ze swoją dziewczyna, bo chcieli zacząć wspólne życie od zera gdzieś daleko. Michał pracuje jako dyrektor kulturalny w sieci hosteli, także jako DJ i prezenter radiowy. Zaprosił prowadzącą program Agnieszką Kołodziejską na raspado. Można je kupić u ulicznych sprzedawców. To kruszone kawałeczki lodu polane słodkim syropem. Byli też na plaży Santo Domingo w starej dzielnicy kolonialnej. Plaża była kiedyś bardzo zaśmiecona. Michał organizował akcję jej oczyszczania. Agnieszka i Michał Trafili także do sklepu z kapeluszami. Oryginalny panamski kapelusz wygląda, okazało się, zupełnie inaczej niż zazwyczaj uważamy. Fragment programu "Polacy za granicą" emitowanego na antenie Polsat Play.