Polacy

Synonimy:
Polak,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Polacy (1008)

Filmy - Polacy (66)

 • Wakacyjny rekord. Polacy wyjeżdżali na potęgę

  Wakacje, przynajmniej te szkolne, już za nami. Przyszedł czas na podsumowania, a wraz z nimi okazało się, że Polacy masowo wyjeżdżali na wakacje za granicę. W sumie poza krajem odpoczywały cztery miliony turystów. Na zbliżający się boom turystyczny wskazywały dane dotyczące wczesnej rezerwacji, tak zwany first minute. Styczeń i luty były rekordowe jeśli chodzi bukowanie wycieczek.
 • Jakie grzechy popełniają Polacy na wakacjach?

  Polacy potrafią popełniać wiele błędów, będąc na wakacjach. O tym, jakie wrażenie pozostawiamy po sobie i jakie grzechy najczęściej popełniamy, opowiedziała ekspert branży hotelowej Violetta Hamerska. Co, oprócz kradzieży i wynoszenia jedzenia z hotelu, znajduje się na liście najczęstszych grzechów polskich turystów? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Polak jednym z najlepszych na świecie. Co robi?

  Piotr Więcek jest jednym z najlepszych drifterów na świecie. Spotkał się z nim Marcin Sawicki z "Dzień Dobry TVN". Ile lat miał, kiedy zaczął interesować się motoryzacją? Drifter zdradził, jak wyglądało ćwiczenie refleksu, które zaoponował jego tata. Czy jego styl jazdy zmienił się po tym, jak został ojcem? Jak Sawicki poradził sobie za kierownicą? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Czego Polacy oczekują po wizycie Angeli Merkel w Warszawie?

  Szefowa niemieckiego rządu przebywa z wizytą w Polsce. Czego oczekują Polacy po tym spotkaniu?