pokusa

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Pokusa (Film (2012)[The Paperboy] Reż.Lee Daniels) ,

Artykuły - Pokusa (10)

 • Ciemna strona Hollywood

  Ciemna strona Hollywood

  Los Angeles to miejsce, gdzie spełniają się marzenia. W ten powielany przez media mit wierzą tysiące młodych ludzi, którzy każdego roku przybywają do kalifornijskiej metropolii z nadzieją na odniesienie sukcesu i zyskanie milionów fanów oraz dolarów na koncie. Jednak do Miasta Aniołów jak do żadnego innego na świecie pasuje powiedzenie "nie wszystko złoto, co się świeci". Bowiem gdy gasną światła jupiterów, życie nie wygląda już tak kolorowo, a na każdym kroku czają się niebezpieczeństwa i pokusy.
 • Dla Fiata pokusa z Polski jest coraz większa

  W komunikacie po referendum w zakładach pod Neapolem ws. przeniesienia do Włoch z Polski produkcji nowej pandy, Fiat wyraził w środę zadowolenie z "postawy związków zawodowych i pracowników", nie określił jednak wyraźnie swego stanowiska.
 • Nie konkuruje z "Tańcem z gwiazdami"

  Nie konkuruje z "Tańcem z gwiazdami"

  Krzysztof Zanussi wraca do po latach do Teatru Telewizji spektaklem "Głosy wewnętrzne". Skusiła go "pokusa znacznie większej widowni". Choć jak przyznaje, "trudno jest rywalizować z "Tańcem z gwiazdami".
 • Aby nie wrócić mniejszym...

  Zdrowe sumienie nie da nam spokoju, ilekroć przyjdzie na nas pokusa zrobienia sobie wakacji od Boga, wchodzenia w przygodne znajomości, które prowadzą do pijaństwa, współżycia seksualnego, przeżywania wiary lekkiej, łatwej i przyjemnej, w której jednak nie ma ani objawienia, ani zbawienia.
 • Pokusa wysokiego napięcia

  Zielonoświątkowcy, o których było w mediach głośno dzięki wizycie Benedykta XVI w Brazylii, wyrastają na trzecią siłę w światowym chrześcijaństwie.
 • Jak stworzyć "dream team"...

  Jak stworzyć "dream team"...

  Łatwiej tu coś zepsuć, niż naprawić, ale pokusa zmian jest wyjątkowo silna, bo kto nie chciałby sprzedawać więcej? Podpatrując najlepszych, podpowiadamy więc, jak z powodzeniem budować sprawne i skuteczne działy handlowe.
 • Czeska pokusa wysokiej rentowności

  Bez większego rozgłosu do wejścia na giełdę warszawską i jednocześnie na praską szykuje się Pegas Nonwovens, jeden z największych w Europie producentów włóknin na bazie polipropylenu i polietylenu, wykorzystywanych do produkcji artykułów higienicznych. Silna pozycja rynkowa i wysoka rentowność powinny zaowocować sukcesem oferty.
 • Cudze pieniądze - pokusa czy wyzwanie?

  Cudze pieniądze - pokusa czy wyzwanie?

  Rozmowa z Robertem Nejmanem, dyrektorem departamentu zarządzania w Internetowym Domu Maklerskim S.A.
 • Pokusa w sandałkach

  Pokusa w sandałkach

  Ładne, gołe stopy w butach z odkrytymi palcami i piętami - to na mężczyzn działa! Wypielęgnowane stopy wsunięte w sandałki lub klapki na obcasie na pewno przyciągną męskie spojrzenia.

Filmy - Pokusa (1)