pokój

Artykuły - Pokój (283)

 • Fototapeta 3D do salonu: podaruj swoim ścianom modne wdzianko

  Fototapeta 3D do salonu: podaruj swoim ścianom modne wdzianko

  Co to takiego fototapeta 3D do salonu i dlaczego powinna się w nim koniecznie znaleźć? Robi wokół siebie dużo szumu i kusi swoją nazwą, ale tak naprawdę mało kto wie, czym tak naprawdę charakteryzuje się efekt 3D. Trójwymiarowy efekt to namacalny dowód, jak daleko zawędrowała dzisiejsza technologia. Za jego sprawą nie tylko optycznie powiększymy małe pomieszczenie, stworzymy efekt głębi, ale także ukryjemy pewne wady ścian. Jednakże decydując się na tego typu dekorację, musimy być świadomi, że efekt będzie widoczny z pewnej odległości.
 • 11 maja 24-godzinny strajk w Hucie Pokój w Rudzie Śląskiej

  11 maja 24-godzinny strajk w Hucie Pokój w Rudzie Śląskiej

  Planowany wcześniej na 7 maja 24-godzinny strajk w należącej do grupy katowickiego Węglokoksu Hucie Pokój w Rudzie Śląskiej i jej spółkach zależnych odbędzie się cztery dni później, w piątek 11 maja - poinformowali w czwartek związkowcy. Zarząd huty podtrzymuje wolę rozmów ze związkami.
 • Do końca 2019 r. liczba pokoi hotelowych w Polsce wzrośnie o 30 procent

  Do końca 2019 r. liczba pokoi hotelowych w Polsce wzrośnie o 30 procent

  Według szacunków Emmerson Evaluation, do końca 2019 r. liczba pokoi hotelowych w Polsce wzrośnie średnio o ponad 30 proc. względem bazy dostępnej na koniec 2016 r. W niektórych lokalizacjach przyrost podaży osiągnie poziom nawet 50 proc.. Takiej dynamiki analitycy firmy spodziewają się w pasie nadmorskim (+53 proc.) i Trójmieście (+48 proc.). Inwestorów do rynku przyciągnie wysoki popyt na usługi hotelowe oraz rentowność, która dla najlepiej zarządzanych obiektów może przyjmować wartości ponad 40 proc.
 • Amerykański Instytut Filmowy wybrał najlepsze filmy 2015

  Amerykański Instytut Filmowy wybrał najlepsze filmy 2015

  Amerykański Instytut Filmowy (AFI) opublikował swe coroczne listy najlepszych filmów i seriali. Na każdej z nich znalazło się 10 pozycji.
 • Ogłoszono nominacje do nagród Gildii Aktorów Filmowych

  Ogłoszono nominacje do nagród Gildii Aktorów Filmowych

  Amerykańska Gildia Aktorów Filmowych (SAG) ogłosiła nominacje do swoich corocznych nagród. Ich wyróżnienia uważane są za jedne z najważniejszych prognostyków w wyścigu po Oscary. Nagrody zostaną wręczone po raz 22. Uroczysta ceremonia odbędzie się 30 stycznia.
 • Jak przygotować mieszkanie na dziecko?

  Jak przygotować mieszkanie na dziecko?

  Oczekiwanie na dziecko to czas przepełniony pozytywnymi emocjami, obawami i przygotowaniami. Warto pamiętać, by zawczasu dostosować dom czy mieszkanie do tego, że wkrótce pojawi się w nim nowy mieszkaniec.
 • ​Papież wezwał wiernych do modlitwy o pokój w Egipcie

  ​Papież wezwał wiernych do modlitwy o pokój w Egipcie

  Papież Franciszek wezwał w niedzielę wiernych do modlitwy o pokój w Egipcie. Podczas południowego spotkania w Watykanie mówił, tłumacząc słowa z Ewangelii, że "wiara i przemoc są nie do pogodzenia". Słowo Ewangelii - dodał - "nie zezwala na użycie siły, by szerzyć wiarę".
 • Nowy papież będzie przygotowywał się w Pokoju Łez

  Nowy papież będzie przygotowywał się w Pokoju Łez

  Kardynał, który na rozpoczynającym się we wtorek konklawe zostanie wybrany na papieża, zaraz po wyborze będzie się przygotowywał do pierwszego spotkania z wiernymi na placu Świętego Piotra w Pokoju Łez, niewielkim pomieszczeniu przy Kaplicy Sykstyńskiej.
 • Zażyczył sobie osobnego pokoju na...

  Zażyczył sobie osobnego pokoju na...

  Elton John wciąż wydaje się być niedościgniony w swych ekstrawaganckich wymaganiach.

Filmy - Pokój (5)