poker

Artykuły - Poker (118)

 • Czy poker online ma przyszłość? Nawet po COVID-19 prognozy są ostrożnie

  Czy poker online ma przyszłość? Nawet po COVID-19 prognozy są ostrożnie

  Oprócz relatywnie wąskiej grupy zdeklarowanych fanów z pewnością niewiele osób ekscytuje się pokerem w ogóle, a pokerem online w szczególności. Tymczasem jest to sektor, którego obroty sięgają miliardów dolarów. Branża już od kilku lat podlegała wprawdzie pewnym turbulencjom, jako że wojnę pokerowi w dotychczasowym kształcie wydały USA, a obecnie epidemia koronowirusa odcisnęła - podobnie jak na wielu branżach - swoje negatywne piętno.
 • Według organów podatkowych słuszna wykładnia przepisów to taka, która pozwoli ściągnąć z podatnika jeszcze więcej

  Według organów podatkowych słuszna wykładnia przepisów to taka, która pozwoli ściągnąć z podatnika jeszcze więcej

  Jeśli przedsiębiorca płaci podatki, to przecież może ich płacić więcej. Urząd skarbowy domagał się zapłaty wyższych podatków od spółki organizującej turnieje gry w pokera, bo tak interpretował na jej niekorzyść – wydawać by się mogło – jasne przepisy ustawy hazardowej, w oparciu o które działała.
 • Nicklas Bendtner przegrał w pokera 6,7 miliona euro

  Nicklas Bendtner przegrał w pokera 6,7 miliona euro

  Były gwiazdor duńskiego futbolu i jego enfant terrible Nicklas Bendtner przyznał, że przez wiele lat grał regularnie w pokera i przegrał w sumie 6,7 miliona euro. Podkreślił jednak, że nie jest uzależniony od hazardu, tylko lubi sobie od czasu do czasu pograć.
 • Sztuczna inteligencja pokonała czołowych graczy w pokera

  Sztuczna inteligencja pokonała czołowych graczy w pokera

  Maszyny nieustannie wznoszą się na coraz wyższy poziom inteligencji, o czym świadczy wyczyn robota Pluribus, który pokonał pięciu elitarnych graczy w Texas Hold'em, bardzo popularnej odmianie pokera. Tym samym pierwszy raz w historii sztuczna inteligencja wyszła zwycięsko z potyczki z więcej niż dwoma przeciwnikami.
 • Największe mity na temat pokera utrwalone przez Hollywood

  Największe mity na temat pokera utrwalone przez Hollywood

  Obejrzałeś „Hazardzistów”, „Cincinnati Kid” i „Casino Royal”, więc o pokerze wiesz już całkiem sporo. Czy aby na pewno? Ile prawdy o tej grze pokazują hollywoodzkie produkcje?
 • Poczuj te emocje! Męski wieczór przy pokerze

  Poczuj te emocje! Męski wieczór przy pokerze

  Poker daje zastrzyk adrenaliny oraz szansę na odczucie na własnej skórze emocji rodem z „Wielkiego Szu” lub „Ocean’s Eleven”. W końcu nie bez powodu nazywa się go rozrywką dla prawdziwych mężczyzn.
 • Znana strona pokerowa została zablokowana!

  Znana strona pokerowa została zablokowana!

  1 lipca weszła w życie ustawa hazardowa. Oznaczało to blokadę wielu stron, które oferowały tego typu rozrywkę. Na liście nie znalazła się jednak popularna witryna pokerowa Pokerstars. Ministerstwo Finansów właśnie naprawiło ten błąd.
 • Sztuczna inteligencja pokonała ludzi w pokera

  Sztuczna inteligencja pokonała ludzi w pokera

  Podczas serii pokazowych partii pokera, które odbyły się w Chinach, komputer wyposażony w sztuczną inteligencję zdecydowanie pokonał grupę sześciu pokerzystów. Podczas trwającej pięć dni rozgrywki system zwany Lengpudashi wygrał 290 tys. dolarów.
 • Grasz w pokera online? Być może ktoś podgląda Twoje karty!

  Grasz w pokera online? Być może ktoś podgląda Twoje karty!

  ​Eksperci z firmy ESET ostrzegają internautów grających w pokera online przed nowym złośliwym oprogramowaniem szpiegującym o nazwie Odlanor.
 • Grasz w pokera online? Ktoś może podglądać twoje karty!

  Grasz w pokera online? Ktoś może podglądać twoje karty!

  Eksperci z firmy Eset ostrzegają internautów grających w pokera online przed nowym złośliwym oprogramowaniem szpiegującym o nazwie Odlanor. Zagrożenie zostało tak zaprojektowane, aby wykonywać zrzuty ekranu podczas korzystania z prawdopodobnie najpopularniejszych aplikacji do gry w pokera online – PokerStars i Full Tilt Poker. Wykonane zrzuty Odlanor przesyła cyberprzestępcom, umożliwiając im oszukiwanie podczas gry.

Filmy - Poker (1)

 • Humor, poker i trudni gracze

  Robert Kubica opowiada nam o tym, z kim się przyjaźni, o swojej miłości do pokera i o trudnych graczach.