pokemony

Artykuły - Pokemony (5)

 • Zdemolowali prywatny zakład. Łapali pokemony

  Zdemolowali prywatny zakład. Łapali pokemony

  Pięciu nastolatków wdarło się na teren prywatnego zakładu dokonując tam zniszczeń. Swoje zachowanie tłumaczyli próbą złapania pokemona – donosi "Głos Wielkopolski".
 • Pokemon X/Y: Potwierdzono cztery nowe stworki, "mounta" i zmianę wyglądu postaci

  Pokemon X/Y: Potwierdzono cztery nowe stworki, "mounta" i zmianę wyglądu postaci

  Japoński magazyn CoroCoro od wielu lat przoduje w publikowaniu nowych informacji na temat nadchodzących gier spod znaku Pokemon.
 • Miś Uszatek pobił Pokemony!

  Miś Uszatek pobił Pokemony!

  Któż nie pamięta sympatycznego Misia Uszatka z oklapniętym uszkiem?! Dziś ulubieniec dzieci największą karierę robi w... Japonii!
 • Pokemony na video!

  Pokemony na video!

  Firma Warner Bros. szykuje wspaniałą niespodziankę wszystkim kolekcjonerom Pokemonów. Nareszcie wielbiciele stworków, do zbiorów składających się z kart, komiksów, pluszowych i elektronicznych zabawek, gier video, książek, kapsli i kaset z serialem, dołączą kasetę wideo z pełnometrażowym filmem "Pokemon: Film pierwszy". Kaseta z pierwszym filmem fabularnym o przygodach Pokemonów ukaże się w sprzedaży dziś, 25 maja. W tym samym czasie film znajdzie się również w wypożyczalniach na terenie całego kraju.
 • Rekord Pokemonów

  Rekord Pokemonów

  Firma Warner Bros. Poland informuje, iż film "Pokemon: Film Pierwszy" zobaczyło w ciągu pierwszego weekendu wyświetlania 76 tysięcy widzów!!! Jest to czwarte co do wielkości "otwarcie" w historii Warner Bros. Poland i drugie "otwarcie" w kategorii filmów dla dzieci, zaraz po blockbusterze "Kosmiczny mecz".

Filmy - Pokemony (2)

 • Pokemonowe paznokcie - jak je pomalować?

  Paznokcie to wizytówka każdej kobiety, podobnie jak same dłonie - ich wygląd ma niebagatelne znaczenie w tym, jak postrzegają nasz inni! To, w jaki sposób pomalowane zostały nasze paznokcie, są również znakomitym sposobem na podkreślenie naszej stylizacji, ubarwienie jej, a także zwrócenie uwagi innych! Nie musicie jednak wydawać fortuny u kosmetyczek, by wasze paznokcie pokryły się przepięknym, kolorowym wzorkiem! Zobaczcie nasz poradnik, jak pomalować paznokcie w nietypowy sposób! Oto poradnik, jak pomalować paznokcie we wzorki związane z Pokemonami!
 • Gra POKEMON GO - świat zwariował na jej punkcie

  Jeszcze nigdy żadna darmowa gra nie miała tylu fanów. Czy wy też gracie w POKEMON GO?