pokaz mody

Artykuły - Pokaz mody (25)

Filmy - Pokaz mody (32)

 • Bajkowa propozycja na zimę, na przyszłą zimę

  Choć zima się jeszcze trzyma, projektanci już lansują modele sezonu jesień-zima 2021/22. Nowojorski dom mody Thoma Browna w filmie promocyjnym inspiruje się "Czarnoksiężnikiem z krainy Oz." W rolę "małej Dorotki" wcieliła się Lindsey Vonn, wielokrotna amerykańska mistrzyni narciarstwa alpejskiego.
 • Chłopak prezentuje stylizacje... na kwarantannę

  Moda w wersji "Po domu"? Chyba nie ma nikogo, kto nie lubi czasem wskoczyć w wygodny szlafrok czy dresy. O tym samym pomyślał Elias Aragaw, który przygotował pokaz dedykowany właśnie domowym stylizacjom. Swoje pomysły zaprezentował w formie krótkiego i zabawnego wideo. Korzystając z przedłużających się wymogów zostania wewnątrz można zainspirować się którąś z propozycji, albo zaproponować coś zupełnie autorskiego. Polecamy!
 • Wywiad z Iloną Majer i Rafałem Michalakiem

  Podczas II edycji Fashion Square w Krakowie swoje dzieła zaprezentowali Ilona Majer i Rafał Michalak, znani jako duet MCC. Co tym razem przygotowali dla krakowskiej publiczności?
 • Pokaz Walerii Tokarzewskiej-Karaszewicz

  Pokaz Walerii Tokarzewskiej-Karaszewicz wywołał euforię podczas II edycji Fashion Square w Krakowie. Co tym razem przygotowała dla nas jedna z polskich projektantek, która swoimi dziełami podbiła świat mody?