pokaz mody

Artykuły - Pokaz mody (25)

Filmy - Pokaz mody (39)

 • Chłopak prezentuje stylizacje... na kwarantannę

  Moda w wersji "Po domu"? Chyba nie ma nikogo, kto nie lubi czasem wskoczyć w wygodny szlafrok czy dresy. O tym samym pomyślał Elias Aragaw, który przygotował pokaz dedykowany właśnie domowym stylizacjom. Swoje pomysły zaprezentował w formie krótkiego i zabawnego wideo. Korzystając z przedłużających się wymogów zostania wewnątrz można zainspirować się którąś z propozycji, albo zaproponować coś zupełnie autorskiego. Polecamy!
 • Czekoladowe stroje na pokazie mody w Paryżu

  Miłośnicy czekolady mieli okazję do świętowania! W Paryżu 30 października ruszył czekoladowy targ, a ramach wydarzenia - pokaz mody ze strojami zdobionymi czekoladą. (Associated Press/x-news)
 • Kot skradł show na wybiegu pokazu mody

  Kot skradł show na pokazie mody w Stambule w sobotni (27.10) wieczór. Najpierw wylegiwał się na wybiegu, a potem nawet zaczepiał modelki! Wideo stało się oczywiście hitem wśród wielbicieli małych drapieżników. Miał swoje 5 minut? (RUPTLY/x-news)
 • Wywiad z Iloną Majer i Rafałem Michalakiem

  Podczas II edycji Fashion Square w Krakowie swoje dzieła zaprezentowali Ilona Majer i Rafał Michalak, znani jako duet MCC. Co tym razem przygotowali dla krakowskiej publiczności?