pokaz

Artykuły - Pokaz (18)

 • Nieuczciwe pokazy produktów zmorą rynku i konsumentów

  Nieuczciwe pokazy produktów zmorą rynku i konsumentów

  Mimo działań edukacyjnych i prawnych nieuczciwe firmy wciąż organizują pokazy, podczas których konsumenci są namawiani do zakupu drogich garnków, kołder czy urządzeń medycznych. Ofiarą takich trików manipulacyjnych najczęściej padają osoby starsze. Takie spotkania odbywają się najczęściej w hotelach, restauracjach, a nawet w szkołach i szpitalach. Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej wspólnie z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów i Federacją Konsumentów chcą uświadomić właścicieli obiektów, że udostępniając przestrzeń na takie wydarzenia, biorą udział w oszustwie.
 • Pokaz zabytkowych pociągów na Parowozjadzie w Chabówce

  Pokaz zabytkowych pociągów na Parowozjadzie w Chabówce

  Zabytkowe parowozy podziwiali w sobotę miłośnicy starych lokomotyw, a także liczne rodziny z dziećmi przybyłe do Chabówki koło Nowego Targu. Uroczysta prezentacja pojazdów była głównym punktem programu pierwszego dnia Parowozjady.
 • XVII-wieczny namiot turecki na Wawelu

  XVII-wieczny namiot turecki na Wawelu

  Bogato zdobiony XVII - wieczny namiot turecki, zdobyty przez wojska króla Jan III Sobieskiego pod Wiedniem, można oglądać w Zamku Królewskim na Wawelu. Obiekt o wyjątkowej niebieskiej, a nie czerwonej, kolorystyce należy do najpiękniejszych okazów sztuki Wschodu.
 • Pokaz najstarszej pisanki w Muzeum Archeologicznym

  Pisankę - grzechotkę mającą ok. 900 lat można od wtorku oglądać w Muzeum Archeologicznym w Krakowie. Zabytek pochodzi z Podhorzec na Ukrainie. Jajko zostało znalezione w 1881 r. podczas wykopalisk prowadzonych przez krakowskiego archeologa Teodora Ziemięckiego na grodzisku Pleśnisko.
 • Ludzkie ciało na wyciągnięcie ręki

  Pokaz wypreparowanych ludzkich zwłok budzi emocje - informuje "Dziennik Polski".
 • Pokaz przepełniony erotyką

  Pokaz przepełniony erotyką

  "Tajemnica, którą trzeba odkryć, jest najbardziej erotyczna" - mówili projektanci Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski.
 • Zostałam wypatrzona w kościele

  Zostałam wypatrzona w kościele

  Choć Zosia Nowak karierę modelki zaczęła dopiero po maturze, w ciągu dwóch lat szturmem zdobyła branżę mody. Opowiada o kulisach swojej pracy, pieczeniu ciast i wyrazach sympatii płynących od jej wielbicieli.
 • Morski pokaz lotnictwa Marynarki Wojennej

  Morski pokaz lotnictwa Marynarki Wojennej

  Zwalczanie okrętów podwodnych, akcja ratownicza i pokaz możliwości śmigłowców - to niektóre z atrakcji, które można było oglądać w Darłowie (woj. zachodniopomorskie). We wtorek odbył się morski pokaz lotnictwa Marynarki Wojennej.
 • Niepełnosprawne, ale piękne

  Niepełnosprawne, ale piękne

  Na Zachodzie niepełnosprawne modelki pojawiają się w reklamach, chodzą po wybiegach.
 • Fausto Puglisi - modowy gladiator Madonny

  Fausto Puglisi - modowy gladiator Madonny

  Jego talent doceniły Beyonce, Jennifer Lopez i Madonna. Choć nazwisko Fausto Puglisi nie jest wymieniane wśród największych postaci świata mody, ufają mu megagwiazdy. Kim jest twórca scenicznych kreacji największych, muzycznych gwiazd?

Filmy - Pokaz (14)