pokaz

Artykuły - Pokaz (10)

 • Nieuczciwe pokazy produktów zmorą rynku i konsumentów

  Nieuczciwe pokazy produktów zmorą rynku i konsumentów

  Mimo działań edukacyjnych i prawnych nieuczciwe firmy wciąż organizują pokazy, podczas których konsumenci są namawiani do zakupu drogich garnków, kołder czy urządzeń medycznych. Ofiarą takich trików manipulacyjnych najczęściej padają osoby starsze. Takie spotkania odbywają się najczęściej w hotelach, restauracjach, a nawet w szkołach i szpitalach. Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej wspólnie z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów i Federacją Konsumentów chcą uświadomić właścicieli obiektów, że udostępniając przestrzeń na takie wydarzenia, biorą udział w oszustwie.
 • Pokaz przepełniony erotyką

  Pokaz przepełniony erotyką

  "Tajemnica, którą trzeba odkryć, jest najbardziej erotyczna" - mówili projektanci Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski.
 • Zostałam wypatrzona w kościele

  Zostałam wypatrzona w kościele

  Choć Zosia Nowak karierę modelki zaczęła dopiero po maturze, w ciągu dwóch lat szturmem zdobyła branżę mody. Opowiada o kulisach swojej pracy, pieczeniu ciast i wyrazach sympatii płynących od jej wielbicieli.
 • Niepełnosprawne, ale piękne

  Niepełnosprawne, ale piękne

  Na Zachodzie niepełnosprawne modelki pojawiają się w reklamach, chodzą po wybiegach.
 • Fausto Puglisi - modowy gladiator Madonny

  Fausto Puglisi - modowy gladiator Madonny

  Jego talent doceniły Beyonce, Jennifer Lopez i Madonna. Choć nazwisko Fausto Puglisi nie jest wymieniane wśród największych postaci świata mody, ufają mu megagwiazdy. Kim jest twórca scenicznych kreacji największych, muzycznych gwiazd?
 • Benedykt XVI obejrzy film o Janie Pawle II

  Benedykt XVI obejrzy film o Janie Pawle II

  O polskim papieżu powstało ok. 150 filmów, ale Jan Paweł II i Benedykt XVI obejrzeli zaledwie kilka z nich. W najbliższą sobotę, 9 kwietnia, odbędzie się specjalny pokaz dokumentu "Jan Paweł II. Szukałem Was..." w Pałacu Apostolskim.
 • Posłowie obejrzą "Czarny czwartek"

  Posłowie obejrzą "Czarny czwartek"

  W środę, 23 lutego, o godz. 19 w sali konferencyjnej Nowego Domu Poselskiego odbędzie się zorganizowany dla parlamentarzystów przedpremierowy pokaz filmu "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł" w reżyserii Antoniego Krauzego oraz spotkanie z twórcami.
 • Film o Smoleńsku w polskim sejmie

  Film o Smoleńsku w polskim sejmie

  W czwartek, 20 stycznia, o godz. 16:00 odbędzie się w Sejmie RP projekcja filmu dokumentalnego na temat katastrofy smoleńskiej "Mgła". Obraz opowiada o wydarzeniach z 10 kwietnia z perspektywy byłych urzędników Kancelarii Prezydenta.
 • "Essential Killing" o Oscara?

  "Essential Killing" o Oscara?

  W poniedziałek, 20 grudnia, w Walter Reade Theater w Nowym Jorku odbyła się premiera najnowszego filmu Jerzego Skolimowskiego "Essential Killing". Pokaz nagrodzonego w Wenecji obrazu spotkał się z dużym zainteresowaniem widzów.
 • Pokaz "Katynia" na Białorusi

  Pokaz "Katynia" na Białorusi

  Kilkuset widzów przyszło na film "Katyń" Andrzeja Wajdy w Mińsku we wtorek, 30 listopada, wieczorem. Seans w wypełnionej niemal całkiem sali kina "Pobieda" zakończył retrospektywę twórczości Wajdy organizowaną przez Instytut Polski.

Filmy - Pokaz (14)