pojemnik

Artykuły - Pojemnik (2)

 • Biodegradowalna urna ze sprasowanego torfu

  Biała ceramiczna kula, w środku której znajduje się pojemnik na skremowane prochy z ulegającego rozkładowi materiału - tak wygląda biodegradowalna urna. Według projektu, pojemnik z prochami może zostać zakopany w ziemi i stać się podstawą, na której wyrośnie drzewo.
 • I tak zapłacimy więcej

  I tak zapłacimy więcej

  Za jeden pojemnik posegregowanych odpadów zapłacimy mniej niż za pojemnik z zawartością zmieszaną. Jednak, płacąc za odpady zmieszane i posegregowane razem, i tak zapłacimy więcej niż przed rokiem.

Filmy - Pojemnik (3)

 • Chciwe borsuki ukradły cały pojemnik z serem

  Ależ to zachłanne zwierzęta! Borsuki odwiedzające dom autorki nagrania wcale nie mają ochoty jeść po kawałku, z ręki. Najchętniej zgarnęłyby cały pojemnik, pełen pysznego sera. Musiały być bardzo głodne, bo tak właśnie się stało. Borsucza rodzinka odwiedza ten ganek już od 14 lat. (STORYFUL/x-news)
 • Pojemniczek z puszki

  Aluminiowe puszki, w jakich kupujemy zwykle gazowane napoje, nie muszą kończyć swojego życia po opróżnieniu z zawartości. Mogą być genialną podstawą do zrobienia różnych niesamowitych przedmiotów! Tym razem mamy dla was propozycję na pojemniczek z puszki, w którym można przechowywać słuchawki czy inne niewielkie przedmioty. Jeśli lubicie majsterkować i właśnie pod ręką macie pustą puszkę - zobaczcie, to naprawdę proste!
 • 4 sposoby na pojemnik na kredki

  Kredki - niezbędny atrybut każdego dziecka. By się nie gubiły i nie niszczyły, a przede wszystkim - zawsze były w porządku, warto mieć pojemnik na kredki. Przed wami cztery pomysły na taki kubełek - wszystkie możecie wykonać samodzielnie w domu z niepotrzebnych już rzeczy!