Pogromcy

Artykuły - Pogromcy (21)

 • Luke Evans: Pogromca smoka

  Luke Evans: Pogromca smoka

  Można śmiało stwierdzić, że Luke Evans specjalizuje się w "uczłowieczaniu" nadludzkich postaci. Tak było z greckimi bogami, których grał w "Starciu Tytanów" i "Immortals: Bogach i herosach", wcielając się odpowiednio w Apollona i Zeusa. Tak też zapewne będzie z Bardem, kluczowym bohaterem dwóch kolejnych części trylogii "Hobbit" w reżyserii Petera Jacksona - "Pustkowie Smauga" oraz "Tam i z powrotem".
 • Braciak pogromcą Barcisia i Żaka

  Braciak pogromcą Barcisia i Żaka

  Po zdobyciu serc europejskich widzów, przebojowy "Rycerz Blaszka. Pogromca smoków" zmierza na nasze ekrany. W tytułowej roli niezłomnego rycerza, co nie lęka się przygód i korozji, wystąpił Jacek Braciak, który stanie do walki z dwugłowym smokiem przemawiającym głosami Artura Barcisia i Cezarego Żaka.
 • Policjanci i gangsterzy

  Policjanci i gangsterzy

  "Gangster Squad. Pogromcy mafii" to brutalna opowieść o wojnie pomiędzy policją i mafią jaka rozpoczęła się pod koniec lat 40. ubiegłego wieku w Los Angeles. Obraz, w którym główne role zagrali: Sean Penn, Josh Brolin, Ryan Gosling, Nick Nolte oraz Emma Stone, 7 czerwca debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.
 • Emma Stone w "Kabarecie"?

  Emma Stone w "Kabarecie"?

  Emma Stone prowadzi rozmowy w sprawie występu w "Kabarecie" na deskach Roundabout Theater. Dla gwiazdy "Gangster Squag. Pogromcy mafii" byłby to broadwayowski debiut.
 • "Gangster Squad. Pogromcy mafii": Nietykalni, niezniszczalni

  "Gangster Squad. Pogromcy mafii": Nietykalni, niezniszczalni

  Ruben Fleischer, reżyser mający jak dotąd na koncie komedie "Zombieland" i "30 minut lub mniej", postanowił spróbować sił w kinie gangsterskim. Zebrał gwiazdorską obsadę - Seana Penna, Ryana Goslinga, Emmę Stone i i Josha Brolina - i wyruszył do zalanego falą zbrodni Los Angeles A.D. 1949.
 • "Pogromcy duchów": Reaktywacja?

  "Pogromcy duchów": Reaktywacja?

  Po kilku latach plotek, niedomówień i nagłych zwrotów sytuacji wygląda na to, że realizacja trzeciej części kultowej komedii "Pogromcy duchów" ma szansę dojść do skutku.
 • Gwiezdny wojownik pogromcą kóz

  Gwiezdny wojownik pogromcą kóz

  Od 16 kwietnia będziemy mogli oglądać na naszych ekranach mocno niekonwencjonalną komedię "Człowiek, który gapił się na kozy". Jedną z głównych ról - dziennikarza, który odkrywa szokujący, tajny program szkolenia wojskowego - gra w filmie Ewan McGregor ("Gwiezdne wojny", "Autor widmo").
 • Marzy o pogromcach Wisły

  Marzy o pogromcach Wisły

  Gitarzysta Coldplay byłby w stanie porzucić najpopularniejszy obecnie zespół na świecie dla piłki nożnej.
 • Powrót "Pogromców duchów"

  Powrót "Pogromców duchów"

  Możliwe, że Harold Ramis, Bill Murray, Dan Aykroyd i Ernie Hudson, lepiej znani jako "Pogromcy duchów", spotkają się znów na planie filmowym. Niedługo ma powstać kolejna, trzecia już część tej kultowej komedii spirytystycznej.
 • Najśmieszniejsze komedie

  Najśmieszniejsze komedie

  Komedia "Pogromcy duchów" ("Ghostbusters") z 1984 roku została uznana najlepszym filmem swojego gatunku, wyprodukowanym na przestrzeni ostatnich 25 lat.