pogotowie

Artykuły - Pogotowie (115)

 • Rząd chce zlikwidować prywatne pogotowie ratunkowe w Polsce

  Rząd chce zlikwidować prywatne pogotowie ratunkowe w Polsce

  Ministerstwo Zdrowia chce zlikwidować prywatne pogotowie. To oznacza zniszczenie dwudziestu firm. I obniżenie poziomu świadczonych usług w polskiej służbie zdrowia. Korzyści dla pacjentów nie widać.
 • RMF24: Lekarz stwierdził zgon żyjącego pacjenta. Pomyłką zajęła się prokuratura

  Skandaliczny błąd medyczny w okolicach Dąbrowy Tarnowskiej w Małopolsce. Jak ustalił reporter RMF FM Maciej Grzyb, pracujący w pogotowiu lekarz wezwany do chorego, stwierdził jego zgon. Dwie godziny później okazało się, że pacjent żyje. Zmarł dzisiejszej nocy, po tygodniowym pobycie w szpitalu. Sprawa trafiła do prokuratury.
 • Pogotowie strajkowe w Przewozach Regionalnych

  Pogotowie strajkowe w Przewozach Regionalnych

  Związki zawodowe ogłosiły pogotowie strajkowe w Przewozach Regionalnych - poinformował PAP przewodniczący Konfederacji Kolejowych Związków Zawodowych Leszek Miętek. Związkowcy nie wyznaczyli na razie daty strajku, ale mogą go rozpocząć w każdej chwili.
 • Pogotowie strajkowe w Kompanii Węglowej

  Pogotowie strajkowe w Kompanii Węglowej

  Działające w Kompanii Węglowej związki zawodowe ogłosiły w czwartek pogotowie strajkowe. Domagają się także pilnego spotkania z nadzorującym górnictwo wicepremierem Januszem Piechocińskim. Chcą rozmawiać nie tylko o problemach firmy, ale i całej branży.
 • Huragan Raymond zagraża wybrzeżom Meksyku

  Huragan Raymond zagraża wybrzeżom Meksyku

  Huragan Raymond, który powstał w niedzielę nad Pacyfikiem, przesuwa się w kierunku wybrzeży Meksyku i zagraża m. in. znanemu kurortowi Acapulco.
 • Karetka zderzyła się z cysterną na drodze krajowej nr 5

  Karetka zderzyła się z cysterną na drodze krajowej nr 5

  Do zderzenia cysterny z karetką transportu sanitarnego doszło w środę przed południem na drodze krajowej nr 5 w okolicach Prusic (woj. dolnośląskie). Zginął kierowca ambulansu, a ranny kierowca cysterny trafił do szpitala. Drogę odblokowano po ponad sześciu godzinach.
 • Siedem osób rannych w zderzeniu busa z karetką

  Siedem osób rannych w zderzeniu busa z karetką

  Do trzynastu wzrosła liczba osób poszkodowanych w zderzeniu karetki pogotowia i busa pasażerskiego - dowiedziała się PAP w Szpitalu Wojewódzkim w Kielcach. Dwie osoby są w stanie ciężkim.
 • RMF24: Jeżeli nie musisz, nie wychodź w upały z domu

  RMF24: Jeżeli nie musisz, nie wychodź w upały z domu

  Ponad 200 razy wyjeżdżało w ciągu doby pogotowie w samym Lublinie. Połowa zgłoszeń dotyczyła ludzi, którzy mieli problem ze zdrowiem przez upały. Od rana nie jest lepiej. Ratownicy i lekarze z lubelskiego pogotowia mają mnóstwo pracy, dlatego przypominamy: kto nie musi, niech w upały nie wychodzi z domu.
 • Co dolega Michałowi Wiśniewskiemu?

  Co dolega Michałowi Wiśniewskiemu?

  Zamiast na kanapę telewizyjnego talk show lider Ich Troje trafił na pogotowie.
 • Najechał na leżącego na drodze

  Najechał na leżącego na drodze

  Kłobuccy policjanci ustalają dokładny przebieg wczorajszego zdarzenia drogowego, w wyniku którego zginął 45-letni mieszkaniec miejscowości Przystajń. Dotychczas wiadomo jedynie, że mężczyzna leżał na jezdni. Niefortunnie najechał na niego kierowca megane scenica. Jaki był dokładny scenariusz, to potwierdzą dalsze ustalenia w sprawie. Przypuszcza się, że pieszy został wcześniej potrącony przez inny samochód.

Filmy - Pogotowie (1)