Pogoń Szczecin

Artykuły - Pogoń Szczecin (1282)

 • Kibice polskiego klubu na mecz dojadą rowerami. Ponad 300 kilometrów

  Kibice polskiego klubu na mecz dojadą rowerami. Ponad 300 kilometrów

  Nietypowy sposób dotarcia na mecz wymyślili kibice Pogoni Szczecin. Spotkanie zaprzyjaźnionej z Portowcami Kotwicy Kołobrzeg z Górnikiem Konin w III lidze obejrzą po przejechaniu 330 kilometrów na rowerach.
 • Warta Poznań ma nowego bramkarza. Pozyskany z Pogoni Szczecin

  Warta Poznań ma nowego bramkarza. Pozyskany z Pogoni Szczecin

  19-letni bramkarz Jędrzej Grobelny z Pogoni Szczecin będzie w nowym sezonie Ekstraklasy zawodnikiem Warty Poznań. To oznacza jego powrót do dawnego klubu, z którego przed laty wyszedł.
 • Miał być dyrektorem sportowym, ale postanowił zostać też trenerem

  Miał być dyrektorem sportowym, ale postanowił zostać też trenerem

  Bogusław Baniak nie ograniczył się jedynie do stanowiska dyrektora sportowego uzbeckiej drużyny Turon Yaypan. Będzie także trenerem tej ekipy. - Czeka nas mnóstwo pracy - mówi.
 • Pierwsza drużyna zaklepała sobie już miejsce w pucharach. Teraz liczą na to również juniorzy

  Pierwsza drużyna zaklepała sobie już miejsce w pucharach. Teraz liczą na to również juniorzy

  To może być wyjątkowo udany sezon dla Pogoni Szczecin. Podopieczni Kosty Runjaica zajęli trzecie miejsce w Ekstraklasie i wywalczyli przepustkę do Europy. Teraz przed szansą występu na międzynarodowej scenie stają ich młodsi koledzy rywalizujący w Centralnej Lidze Juniorów. Ekipa Pogoni Szczecin jest liderem na dwie kolejki przed końcem rozgrywek.
 • "Portowcy" wracają do Europy. Wspominamy ich poprzednie występy

  "Portowcy" wracają do Europy. Wspominamy ich poprzednie występy

  Po raz ostatni szczecinianie brali udział w międzynarodowych rozgrywkach w 2005 roku. Wystąpili wówczas w Pucharze Intertoto, do którego awansu nie wywalczyli jednak na boisku. Były to bowiem rozgrywki, do których federacje mogły zgłosić dowolne zespoły. Padło wówczas akurat na Pogoń. Nie był to zresztą jedyny taki przypadek w historii portowego klubu.
 • Piłkarz Ekstraklasy zapowiada: Mam zamiar wrócić do reprezentacji

  Piłkarz Ekstraklasy zapowiada: Mam zamiar wrócić do reprezentacji

  Hubert Matynia w Pogoni Szczecin jest od ponad siedmiu lat. To obecnie zawodnik z najdłuższym stażem w drużynie. Często jest też najsurowiej oceniany przez kibiców – głównie w internecie. - Nie czytam tych komentarzy, ale oczywiście dochodzi to do mnie. Nie jest to miłe, czasami niesprawiedliwe i przykre. Kibic nie widzi codziennych treningów, na których zasuwasz w pocie czoła. Jego ocena ogranicza się do meczu. A mecz może ci albo wyjść, albo nie wyjść – mówi w rozmowie z Interią.
 • Polski talent może zostać rekordzistą wszech czasów

  Polski talent może zostać rekordzistą wszech czasów

  Kacper Kozłowski to jeden z największych talentów polskiej piłki młodego pokolenia. 17-letni zawodnik zachwycał w barwach Pogoni Szczecin, a teraz staje przed szansą zaprezentowania się na znacznie większej, bo międzynarodowej scenie. Oczywiście pod warunkiem, że Paulo Sousa pozwoli mu zagrać na Euro. 2020
 • Kolejny Polak we Włoszech?

  Kolejny Polak we Włoszech?

  We włoskich mediach pojawiła się kolejna informacja dotycząca zawodnika Ekstraklasy. Tym razem, zdaniem portalu tuttosalernitana.com, do beniaminka Serie A – US Salernitana – przymierzany jest Mariusz Malec z Pogoni Szczecin.
 • Piłkarz Ekstraklasy poznał wyrok sądu. Ogromne zaskoczenie!

  Piłkarz Ekstraklasy poznał wyrok sądu. Ogromne zaskoczenie!

  Paweł Cibicki jest niewinny – orzekł sąd rejonowy w szwedzkim Malmö. Na zawodniku Pogoni Szczecin ciążyły bardzo poważne zarzuty, które zostały jednak oddalone.
 • Gwiazda Ekstraklasy: Kilka miesięcy po moim odejściu dzwonili i pytali, dlaczego wcześniej nie grałem tak dobrze

  Gwiazda Ekstraklasy: Kilka miesięcy po moim odejściu dzwonili i pytali, dlaczego wcześniej nie grałem tak dobrze

  – Kiedy zawodnik wyróżnia się w lidze, to naturalnym jest, że pojawiają się różne oferty i zapytania. Nie chcę przewidywać, co się wydarzy. Każda decyzja, którą będę podejmował, będzie przedyskutowana z władzami klubu. Zżyłem się z Pogonią i chcę dla niej jak najlepiej – mówi w rozmowie z Interią najlepszy bramkarz Ekstraklasy, czyli Chorwat Dante Stipica z Pogoni Szczecin.

Filmy - Pogoń Szczecin (54)