Pogoń Szczecin

Artykuły - Pogoń Szczecin (1880)

 • Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1-0 w 18. kolejce Ekstraklasy

  Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec 1-0 w 18. kolejce Ekstraklasy

  Pogoń Szczecin pokonała 1-0 Zagłębie Sosnowiec w meczu 18. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie zostanie zapamiętane przede wszystkim z powodu bestialskiego faulu Cristovao, który mógł poważnie uszkodzić 18-letniego Sebastiana Walukiewicza. W doliczonym czasie gry rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Drygas.
 • Piast - Pogoń 3-0. Mariusz Malec: Jedna sytuacja i dostajemy bramkę, a potem dziwny karny

  W poniedziałkowym spotkaniu 17. kolejki Ekstraklasy w Gliwicach skończyła się świetna passa piłkarzy Pogoni Szczecin, którzy w ostatnich tygodniach wygrywali mecz za meczem. Z Piastem przegrali wyraźnie 0-3. Duży wpływ na to miały wydarzenia z pierwszych kilkunastu minut pierwszej połowy.
 • Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 3-0 w meczu 17. kolejki Ekstraklasy

  Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 3-0 w meczu 17. kolejki Ekstraklasy

  Nokaut. Tak można określić to, co stało się dzisiaj w Gliwicach, gdzie Piast Gliwice po bardzo dobrym meczu w swoim wykonaniu pokonał Pogoń Szczecin 3-0. Gospodarze przerwali tym samym serię czterech kolejnych zwycięstw szczecinian. Bohaterem meczu był doświadczony Tomasz Jodłowiec, który dwa razy pokonał Łukasza Załuskę. Taka sztuka udała mu się w Ekstraklasie po raz pierwszy. Goście kończyli mecz w dziesiątkę.
 • Piast Gliwice. Jorge Felix: Musimy być skuteczniejsi

  Piast Gliwice zagra w poniedziałek u siebie z Pogonią Szczecin na koniec 17. kolejki Ekstraklasy. - Musimy być skuteczniejsi, niż w poprzednim spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec – powiedział hiszpański napastnik Piasta Jorge Felix.
 • Pogoń Szczecin. CAS wstrzymał zakaz transferowy

  Pogoń Szczecin. CAS wstrzymał zakaz transferowy

  Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu w Lozannie (CAS) wstrzymał wykonanie zakazu transferów nałożonego przez Izbę do spraw rozstrzygania sporów FIFA na Pogoń Szczecin, w sprawie prowadzonej z wniosku FC Beroe przeciwko Spasowi Delewowi oraz "Portowcom", poinformowano na stronie internetowej zespołu.
 • Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 2-0 w 16. kolejce Ekstraklasy

  Pogoń Szczecin - Miedź Legnica 2-0 w 16. kolejce Ekstraklasy

  Pogoń Szczecin, nie bez problemów, pokonała u siebie Miedź. Bohaterem spotkania został Bask Iker Guarrotxena, który zdobył obie bramki, a jeszcze przewrotką polował na trzecie trafienie.
 • Pogoń - Miedź. Rachunki do wyrównania

  Pogoń - Miedź. Rachunki do wyrównania

  Rewelacyjnie grający w ostatnich tygodniach piłkarze Pogoni Szczecin w meczu rozpoczynającym rundę rewanżową ekstraklasy zmierzą się z Miedzią Legnica, z którą przegrali w lipcu 0:1.
 • Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Nowi kadrowicze udowodnią swoją wartość?

  Pogoń Szczecin - Legia Warszawa. Nowi kadrowicze udowodnią swoją wartość?

  Sensacyjnie powołani do reprezentacji Polski Adam Buksa i Hubert Matynia z pewnością znajdą się pod lupą widzów podczas starcia z mistrzem kraju, Legią Warszawa. "Portowcy" są ostatnio na fali. Pytanie, czy na tyle wysokiej, by ograć warszawian?
 • Pogoń Szczecin. "Portowcy" chcą przerwać passę Legii

  Pogoń Szczecin. "Portowcy" chcą przerwać passę Legii

  Piątkowy mecz Pogoni z Legią Warszawa będzie piłkarskim świętem na stadionie w Szczecinie. Portowcy nie przegrali u siebie od sierpnia. Legia w ogóle nie poniosła wyjazdowej porażki w bieżącym sezonie ekstraklasy. Czy któraś passa zostanie przerwana?
 • Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2-3 w 14. kolejce Ekstraklasy

  Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2-3 w 14. kolejce Ekstraklasy

  To był naprawdę bardzo dobry mecz, ale Arce Gdynia nie udało się przerwać czarnej serii i przegrała ósmy kolejny mecz z Pogonią Szczecin. Spotkanie pełne zwrotów akcji zakończyło się zwycięstwem "Portowców" 3-2. Bohaterem był strzelec dwóch goli - Adam Buksa, a pechowcami Michał Żyro i Frederik Helstrup, którzy opuścili boisko na noszach.

Filmy - Pogoń Szczecin (18)