Film - pogoda

Artykuły - Pogoda (20)

 • Uwielbia tatuaże, ma ich kilka

  Uwielbia tatuaże, ma ich kilka

  - Polacy uwielbiają narzekać na złą pogodę, a za nią obwiniać... jej prezenterki. Uodporniłam się i oskarżenia "biorę na klatę" - śmieje się znana pogodynka, Marzena Sienkiewicz.
 • Wciąż słyszę to samo pytanie!

  Wciąż słyszę to samo pytanie!

  Słynny pan od pogody, Jarosław Kret, co dwa tygodnie w niedzielę odkrywa przed widzami TVP INFO sekrety najpiękniejszych miejsc w Polsce. Na "Polskę według Kreta" zapraszamy już 6 listopada.
 • Najbardziej lubimy... Kreta

  Najbardziej lubimy... Kreta

  Polacy z ciekawością śledzą prognozę pogody. Co więcej, uwielbiają też jej prezenterów. Okazuje się, że najbardziej rozpoznawanym przedstawicielem tego fachu w Polsce jest Jarosław Kret.
 • Kraśko i szklana pogoda

  Kraśko i szklana pogoda

  W czerwcu wszystkie najważniejsze programy informacyjne w naszym kraju zwiększyły swoją widownię. "Fakty", "Wydarzenia", "Panorama" i "Wiadomości", w porównaniu z zeszłorocznymi wynikami w tym czasie, zyskały średnio o 10% oglądalności.
 • Ciekawe filmy, kapryśna pogoda

  Ciekawe filmy, kapryśna pogoda

  Ostatnie dwa dni Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu większość uczestników spędziła nie wychodząc z kin. I nie jest to tylko zasługą ciekawej oferty filmowej, ale też kapryśnej aury.
 • Pogoda rujnuje film Woody'ego Allena

  Pogoda rujnuje film Woody'ego Allena

  Woody Allen ("Wszystko gra") nie jest zadowolony z dobrej pogody jaka panuje obecnie w Londynie. Wysokie temperatury oraz wszechobecne słońce utrudniają sławnemu reżyserowi uzyskać odpowiedni "wygląd" jego najnowszego filmu.
 • Stuhr nagrodzony w Rosji

  Stuhr nagrodzony w Rosji

  "Pogoda na jutro", film w reżyserii Jerzego Stuhra, odniósł sukces na rosyjskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Złoty Rycerz. Impreza w tym roku odbywała się w Czelabińsku, w dniach 22-31 maja.
 • Przeboje VCD

  Przeboje VCD

  W kwietniu na Video CD (do sprzedaży) zadebiutuje kilka przebojowych opowieści. Domowe kolekcje wzbogacić będzie można o filmy "Dziewczyna z perłą", "Pogoda na jutro", "Rekrut", "Rycerze z Szanghaju" i "Zróbmy sobie wnuka".
 • "Pogoda na jutro": Nagroda w Denver

  "Pogoda na jutro": Nagroda w Denver

  "Pogoda na jutro" w reżyserii Jerzego Stuhra zdobyła nagrodę publiczności na zakończonym w niedzielę , 24 października, 27. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Denver - poinformowała Telewizja Polska, która jest producentem filmu.
 • Stuhr na Słowacji

  Stuhr na Słowacji

  Film "Pogoda na jutro", w reżyserii i z udziałem Jerzego Stuhra, otworzy tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy ArtFilm, który rozpoczyna się w piątek, 18 czerwca, w Trencianskich Teplicach na Słowacji.