InteriaTV - pogoda

Filmy - Pogoda (68)

 • Prognoza pogody na weekend, 11-12 lipca

  Złe wieści dla urlopowiczów. Po upalnym piątku w weekend temperatury spadną, pojawią się za to opady i burze.
 • Prognoza pogody na środę, 6 maja

  Zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, po południu przewidywane są jednak rozpogodzenia - szczególnie na północy kraju. Możliwe burze w centrum. Na pozostałym obszarze (choć nie na północnym zachodzie) przelotne opady deszczu.
 • Pogoda na weekend 7-8 marca

  W całej Polsce zapowiada się deszczowa, ale niezbyt chłodna sobota. Najcieplejszym miastem będzie Lublin, temperatura w tym mieście dojdzie do 11°C. A w innych miastach? Sprawdź pogodę weekendową dla całej Polski.
 • Dlaczego w grudniu jest tak ciepło?

  W tym roku na święta Bożego Narodzenia zamiast śniegu, będziemy mieć temperaturę około dziesięciu stopni. Z czego wynikają te zmiany klimatyczne i dlaczego w grudniu jest tak ciepło? W studiu „Dzień Dobry TVN” ekspert ONZ ds. klimatu Kamil Wyszkowski wytłumaczył, dlaczego dziś nie da się już precyzyjnie analizować modeli pogodowych. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Wybrali fatalną pogodę na spacer. Nie uwierzycie

  Na początku grudnia potężny wiatr w Toronto dał o sobie znać i pokrzyżował plany mieszkańców. Nie można było nawet spokojnie wyjść z psem na spacer. Zobaczcie tylko jak zwiało jednego z przechodniów, który wpadł na ten pomysł. W dniu nagrania temperatura spadła do -18 stopni! (STORYFUL/x-news)
 • Jarosław Kret prezenterem pogody w Polsacie

  Jarosław Kret będzie prezenterem pogody na antenie Polsatu - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. Według nieoficjalnych informacji "pogodynek" zadebiutuje w nowej roli już w grudniu.
 • Pogoda dla niecierpliwych, czyli prognoza przysłowiowa

  Pogodę trudno precyzyjnie przewidzieć, zawłaszcza w ostatnich latach, gdy często obserwujemy anomalia temperatury. Tradycyjnie wszyscy narzekają, że prognoza się nie sprawdza. Wiele osób marzy o białych świętach, ale jest za wcześnie, żeby przepowiedzieć śnieg. A może jednak uwierzyć w ludowe przysłowia i zabawić się w pogodowe wróżby?
 • Pan Józef przepowiada: Takie czekają nas święta

  Pan Józef, który jest rolnikiem ma niezwykłą pasję - przepowiada pogodę. Co ciekawe, jego prognozy pogody bardzo często się sprawdzają. Jak to robi i skąd wzięła się jego pasja? Jaką pogodę przewidział na święta? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Ulica zaśnieżona w połowie. Sielankowy krajobraz niebezpieczny dla kierowców

  Śnieg zaskoczył mieszkańców i kierowców w Elkhart Lake w Wisconsin. Nieprzewidywalna pogoda jednak dotknęła tylko fragment dużego miasta. Na niektórych ulicach śnieg spadł tylko w połowie, co spowodowało, że ulice zrobiły się bardzo śliskie. Jak na razie posiadacze aut nie zdecydowali się na gremialną zmianę opon. (STORYFUL/x-news)
 • Wczesny atak zimy w Wisconsin. Pługi śnieżne oczyszczały tam nie tylko drogi, ale również chodniki

  Wczesny atak zimy w Wisconsin. W miejscowości Green Bay spadło kilka centymetrów śniegu. Pługi śnieżne oczyszczały tam nie tylko drogi, ale również chodniki.