menway - pogoda

Artykuły - Pogoda (12)

 • Oddaj fartucha! Michel Moran bez tajemnic

  Oddaj fartucha! Michel Moran bez tajemnic

  Od 12 lat mieszka w Polsce i twierdzi, że to wspaniały kraj. Zyskał ogromną sympatię widzów, a jego słynne "oddaj fartucha" doczekało się w internecie kilkunastu przeróbek. Prowadzi jedną z najlepszych restauracji w Warszawie, ale wcale nie marzy o prestiżowej gwiazdce Michelin. Kim tak naprawdę jest Michel Moran?
 • Nike GS 2: Zielona energia, lekkość i kontrola nad piłką

  Nike GS 2: Zielona energia, lekkość i kontrola nad piłką

  GS 2 to najlżejszy, "najszybszy" i najbardziej ekologiczny but Nike wykorzystujący technologię All Conditions Control (ACC), gwarantującą pełną kontrolę, bez względu na warunki pogodowe.
 • Będzie więcej ekstremów pogodowych

  Będzie więcej ekstremów pogodowych

  Na świecie jest coraz goręcej, bieżący rok to jeden z najcieplejszych od lat. Rosnące temperatury przyniosą więcej powodzi i susz na Ziemi - głosi raport ONZ opublikowany we wtorek w Durbanie, gdzie rozpoczynają się rozmowy o redukcji emisji gazów.
 • Samoloty zmieniają pogodę

  Samoloty zmieniają pogodę

  Jedziesz na lotnisko, a tam deszcz lub śnieg? To może być wina samolotów, które niedawno wystartowały. Te zaskakujące wyniki badań naukowców z National Center for Atmospheric Research w Kolorado.
 • Pogody nie da się przewidzieć

  Pogody nie da się przewidzieć

  Wcale nie jestem pewien, czy kiedykolwiek poznamy system meteorologiczny w całości - mówi prof. Tadeusz Niedźwiedź, kierownik Katedry Klimatologii na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego.
 • Przywódcy, którzy zginęli w katastrofach

  Przywódcy, którzy zginęli w katastrofach

  Prezydent Lech Kaczyński dołączył do długiej listy prezydentów i premierów wielu krajów, którzy zginęli w katastrofach lotniczych. Najczęstszymi ich przyczynami były: zła pogoda oraz błąd pilota. Niektóre z nich były zamachami terrorystycznymi.
 • Polak skoczył z największego wiaduktu

  Polak skoczył z największego wiaduktu

  To były dwa tygodnie najbardziej ekstremalnej jazdy z maksymalną dawką adrenaliny - Olek Domalewski zdobył największy wiadukt w Europie i szwajcarską górę Eiger!
 • Pierwsza trasa - Four Cross

  Pierwsza trasa - Four Cross

  - W Austrii wita nas piękna pogoda, która jednak, tuż po przybyciu do miejscowości Leogang, przemienia się w piekielną burzę - to pierwszy dzień relacji Michała Palucha z Open2be.
 • Tak zimno, że puchły stopy

  Tak zimno, że puchły stopy

  Organizatorów Pucharu Świata w kitesurfingu zaskoczyła pogoda. Naszym nie przeszkodziło to jednak w zaliczeniu udanego startu.
 • Diana: pogoda się zepsuła

  Diana: pogoda się zepsuła

  - Brzydka pogoda, pada deszcz, a dobra prognoza dopiero na sobotę - pisze Diana z Diverse Extreme Team w czwartej części dziennika wycieczki do Les 2 Alpes.