pogoda w kratkę

Artykuły - Pogoda w kratkę (6)

 • Najnowsze prognozy. Parasole w dłoń!

  Najnowsze prognozy. Parasole w dłoń!

  Jest chłodno, mokro i pochmurno, a będzie... jeszcze gorzej. Prognozy nie pozostawiają złudzeń - z ciepłą, letnią aurą musimy się już pożegnać. Ciepła kurtka, parasol i kalosze - niestety - bardzo nam się w najbliższych dniach przydadzą.
 • Burze i opady deszczu. Prognoza na najbliższe dni

  Burze i opady deszczu. Prognoza na najbliższe dni

  Śląsk, Małopolska, województwo kujawsko-pomorskie i pomorskie - między innymi w tych województwach spodziewane są we wtorek spore opady deszczu. Gwałtowne burze przejdą natomiast przez województwo świętokrzyskie i mazowieckie. W środę spodziewane są mniejsze opady deszczu, ale w całym kraju nadal będzie pochmurnie.
 • Prognozy na najbliższe dni

  Prognozy na najbliższe dni

  Mimo, że ostatnie dni nie napawały optymizmem, pogoda powoli zaczyna się poprawiać. Pojawi się co prawda umiarkowane zachmurzenie, może też popadać i zagrzmieć, ale już w czwartek temperatura wyniesie nawet 29 stopni Celsjusza.
 • Śnieg w Tatrach! Sypie na Łomnicy

  Śnieg w Tatrach! Sypie na Łomnicy

  W Tatrach sypie śnieg! Biało zrobiło się na szczycie Łomnicy, która wznosi się na wysokość 2634 metrów nad poziomem morza. Temperatura spadła tam poniżej zera. Wczesnym rankiem termometry pokazały minus 1,3 stopnia.
 • Burze, ulewy, gradobicia. Tak zaczął się wtorek

  Burze, ulewy, gradobicia. Tak zaczął się wtorek

  Intensywny deszcz i grad - tak o poranku wyglądały niektóre regiony Polski. Nawałnica przeszła m.in. nad Zduńską Wolą w woj. łódzkim oraz nad stolicą.
 • Zimno i mgła na połoninach

  Zimno i mgła na połoninach

  Siedem-osiem stopni Celsjusza było w piątek rano na Połoninie Wetlińskiej w Bieszczadach. Mgła ogranicza tam widoczność do 50 metrów - poinformował ratownik dyżurny bieszczadzkiej grupy GOPR Jakub Dąbrowski.